156 brutto + mieszkanie NOK

Rolnictwo praca Norwegia przy zbiorach warzyw na polu od zaraz Råholt

  • Miasto: Råholt
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 września 2014 04:40

Gospodarstwo rolne w Råholt poszukuje od zaraz do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze warzyw z pola (kapusta, kalafior). Nie wymagany język norweski, zatrudnienie tymczasowe na 5-6 tygodni.

Stanowisko: pracownik gospodarstwa rolnego
Miejsce pracy: okolice Råholt (60 km na północ od Oslo)
Zarobki: 156 NOK brutto + bezpłatne zakwaterowanie
Liczba miejsc: 8

Zadania:
Zadaniem pracownika na tym stanowisku będą zbiory warzyw z Pola. W gospodarstwie uprawiane są głównie kapusta, kalafiory, oraz w niewielkiej części sałata. Obowiązkiem pracownika będzie ścianie warzyw i układanie w skrzynkach.

Wymagania:
– język angielski, aby dogadać się z pracodawcą
– odzież i obuwie nieprzemakalne
– gotowość do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych
– dyspozycyjność od zaraz na okres 5-6 tygodni
– doświadczenie w rolnictwie będzie atutem

Oferujemy:
– pomoc w organizacji transportu do Norwegii
– bezpłatne mieszkanie w ogrzewanych i wyposażonych domkach
– dobre zarobki oraz możliwość wyrobienia nadgodzin
– zatrudnienie bez prowizji po stronie pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku norweskim lub angielskim na podany poniżej email:

scandiworkers@email.com

Na początku wiadomości proszę napisać „zbiory warzyw Råholt”

ID ogłoszenia: 8225427603a85adc