Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

akord NOK

Sezonowa oferta pracy w Norwegii od zaraz zbiory winogron na 6 tyg. Knapper 2016

  • Miasto: Knapper
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 6 września 2016 02:20

Od zaraz poszukiwane 5 osób do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach winogron. Zatrudnienie na okres 6 tygodni od 12-go września 2016. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru winogron

Liczba miejsc: 5

Lokalizacja: Knapper

Zarobki: na akord

Czas trwania umowy: od zaraz na 4-6 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • ścinanie kiści winogron za pomocą sekatora
  • pakowanie w skrzynki

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • gotowość do wypracowywania limitów dziennych
  • pracowitość
  • punktualność
  • zabranie odpowiedniej odzieży na każdą pogodę
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • pracę sezonową od zaraz na okres ok 6 tygodni
  • zatrudnieni na umowie czasowej
  • legalna umowa norweska
  • zapewnione wprowadzenie w języku polskim
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od ogłoszeniodawcy, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy ani danych adresowych. Konto zostało zarejestrowane na email w ogólnodostępnej domenie. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę.

ID Ogłoszenia: 34557ce196e28da3

1,294 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj