od 150/h NOK

Sezonowa praca Norwegia 2023 przy zbiorach truskawek bez języka na wakacje, Magnor

  • Miasto: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2023 00:28

Od czerwca na wakacje 2023 oferta sezonowej pracy w Norwegii także dla studentów przy zbiorach owoców truskawek. Zatrudnienie bez języka na farmie w Magnor z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców miękkich

Miejsce zatrudnienia: Magnor, Norwegia

Start: czerwiec 2023

Liczba miejsc: około 12-15 osób

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka akordowa (minimum 150 NOK/h brutto)

Opis stanowiska pracy:

  • zbiory truskawek na polu oraz z upraw tunelowych
  • zbiory malin, borówek
  • pracownik będzie także sortował zebrane owoce

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach
  • wysoka motywacja, pracowitość, zaangażowanie
  • posiadanie własnej odzieży nieprzemakalnej (bardzo istotne dobre obuwie)

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • legalną umowę na czas określony
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w domkach typu holenderskiego w cenie 80 NOK za dobę od osoby

Aplikacja:

Uwaga nie pobieram żadnych pieniędzy za załatwienie pracy. Szukam kandydatów na zlecenie mojego Norweskiego pracodawcy.

Więcej informacji udzielam drogą mailową.

apaczkowski@onet.eu

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z bezpłatnego maila – prosimy zachować ostrożność, a przede wszystkim nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo lub rezerwację noclegu itp. W przypadku próby nadużycia ze strony ogłoszeniodawcy prosimy o kontakt z administracją portalu.

ID ogłoszenia: 395643082281c303