min. 120/h NOK

Sezonowa praca Norwegia bez języka na wakacje dla studentów malowanie domków Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2018 01:16

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii dla studentów na wakacje 2018 przy malowaniu domków. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz w Drammen bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Zarobki: minimum 120 NOK na godzinę pracy

Umowa: do podjęcia od zaraz do końca września bieżącego roku

Zakres zadań:

  • jest to praca wymagająca dużej zwinności, polegająca na wykonywaniu drobnych remontów domków letniskowych
  • głównym obowiązkiem osób zatrudnionych będzie malowanie i zabezpieczanie

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość pracy do końca września 2018
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie aplikacja od grup z własnymi samochodami

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • zatrudnienie sezonowe na wakacje 2018
  • umowę tymczasową na norweskich warunkach
  • pensję wypłacaną raz na tydzień
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie w cenie 300 NOK – odciągane z wynagorodzenia

Jak aplikować?
Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2014, 2015, 2016, 2017 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2018.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Malowanie domków 2018”

ID ogłoszenia: 4805b4a61d7ad034

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Norwegia bez języka na wakacje dla studentów malowanie domków Drammen”

  1. NorwegianWorker na 19 lipca 2018 @ 19:47

    Jestem zainteresowany, proszę o kontakt. Mój nr tel. to +48 663 647 266. Jestem w okolicy, gotowy do podjęcia pracy 🙂