na akord NOK

Sezonowa praca Norwegia na wakacje 2017 zbiory malin, truskawek Kongsvinger

  • Miasto: Kongsvinger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2017 04:01

Oferta sezonowej pracy w Norwegii na wakacje 2017 przy zbiorach truskawek i malin z plantacji w Kongsvinger. Zatrudnienie bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Kongsvinger, Norwegia

Zarobki: na akord – stawka godzinowa nie mniej niż 100 NOK na godzinę

Rozpoczęcie: II połowa czerwca 2017

Obowiązki:

  • praca na plantacji przy zbiorach owoców miękkich, takich jak truskawki i maliny
  • zadania wykonuje się na polu oraz w tunelach

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim autem
  • dobra kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy przy zbiorze owoców
  • możliwość zatrudnienia sezonowego
  • posiadanie odpowiedniej jakościowo odzieży na deszcz i upał

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w mieszkalnych kontenerach za 80 NOK/doba
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy sezonowej w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od ogłoszeniodawcy, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy ani danych adresowych. Konto zostało zarejestrowane na e-mail w ogólnodostępnej domenie. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę.

ID ogłoszenia: 8685878e15d791d9

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Norwegia na wakacje 2017 zbiory malin, truskawek Kongsvinger”

  1. vigard123 na 7 lutego 2017 @ 11:36

    Witam mam 21 lat, jestem uczciwy, gotowy do ciężkiej pracy, sezonowo pracowałem po 16godzin, jestem w pełni zdrowy bez nałogów, bardzo proszę o kontakt