Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

min. 100/h NOK

Sezonowa praca Norwegia od sierpnia 2018 przy zbiorach borówki Jessheim

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 11 marca 2018 15:59
  • Wygasa: 21 godziny, 4 mins

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach borówek na plantacji z Jessheim, Zatrudnienie od sierpnia na wakacje 2018 dla osób bez znajomości języka norweskiego, mile widziane doświadczenie u osób aplikujących.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców

Rozpoczęcie: od sierpnia 2018

Zarobki: na akord, nie mniej niż 100 NOK na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Jessheim, Norwegia

Wakaty: 15

Zakres zadań:

  • praca polowa o charakterze fizycznym
  • obowiązkiem będzie zbiór borówki amerykańskiej
  • owoce są bardzo delikatne więc od pracowników wymaga się dużej zręczności

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od sierpnia 2018 na okres 5 tygodni
  • doświadczenie w pracy sezonowej
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy

  • bardzo dobre zarobki
  • sezonowe zatrudnienie od sierpnia bieżącego roku na 5 tygodni
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w domkach kempingowych – bezpłatne jest dla tych, który wyrabiają normy godzinowe/dzienne
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej za pośrednictwem agencji pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID Ogłoszenia: 5535aa511f68aaf2

97 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

5 Odpowiedzi na “Sezonowa praca Norwegia od sierpnia 2018 przy zbiorach borówki Jessheim”

  1. Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy ale link nie działa :/

  2. daniel2808 na 25 marca 2018 @ 18:58

    Witam, podany link nie działa.Proszę o dodanie innego dostępnego kontaktu

  3. Dzień dobry, jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Link jednak nie działa, proszę o podanie innej możliwości zgłoszenia.

  4. sowakarola na 9 kwietnia 2018 @ 21:01

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą, ale link nie działa.

  5. Krzysztof.Bialy na 14 kwietnia 2018 @ 12:12

    Dzień dobry, jestem zainteresowany powyższą ofertą, ale podany przez Państwo link do formularza nie działa.