b/d NOK

Sezonowa praca Norwegia sortowanie tulipanów bez znajomości języka Buskerud

  • Miasto: Buskerud
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2014 04:04

Firma ogrodnicza z Buskerud poszukuje pracowników do sezonowej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy układaniu, sortowaniu tulipanów na linii produkcyjnej. Oferta zatrudnienia od października 2014.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Buskerud
Zarobki: brak danych
Zatrudnienie od października 2014

Obowiązki:

Stojąca praca fizyczna przy linii produkcyjnej polegająca na sortowaniu i układaniu tulipanów na taśmie.

Wymagane:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nabyte w Polsce lub za granicą
– szybkość, zręczność oraz dokładność
– zdolność do pracy zespołowej w grupie osób
– dobra kondycja (praca stojąca)
– znajomość języka norweskiego nie jest wymagana
– dyspozycyjność od października

Oferujemy:
– legalną pracę sezonową w firmie Norweskiej
– zarobki oraz warunki do uzgodnienia
– przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym zakładzie

Jak aplikować?

Dokładne dane ogłoszeniodawcy znajdą Państwo na stronie http://bit.ly/YwXSTY

źródło: mojanorwegia

ID ogłoszenia: 92853f3f11fef7b2

14 komentarzy na “Sezonowa praca Norwegia sortowanie tulipanów bez znajomości języka Buskerud”

  1. Witam,jestem z kolegą zainteresowany Państwa ofertą.Posiadamy prawojazdy kat c,język angielski w stopniu komunikatywnym,bez nałogów,gotowi do ciężkiej pracy.
    kontakt na femstal@onet.pl

  2. Witam! Jesteśmy (3 kobiety i 1 mężczyzna) zainteresowani Państwa ofertą. Bardzo chętnie podejmiemy pracę w tej branży. Proszę o kontakt: tel. 505974047 lub mkcafe19@op.pl, Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany podjęciem tej pracy. Miałbym tez druga chętna osobe
    tel504661485

  4. Witam jestem zainteresowany podjęciem tej. Prosze o kontakt kamilc007@o2.pl.

  5. 516474774rj na 21 sierpnia 2014 @ 18:27

    Witam jestem zainteresowany ofertą tej pracy ,proszę o kontakt na email: 516474774rj@gmail.com lub numer telefonu 516474774

  6. Witam również jestem zainteresowany podjęciem tej pracy i też miałbym drugą osobę. pozdrawiam
    tel. 500-590-972

  7. krzysztofj1990 na 25 sierpnia 2014 @ 08:07

    Witam, jestem zainteresowany pracą przy sortowaniu tulipanów. Potrafię bardzo dobrze język angielski, posiadam doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej.
    Proszę o kontakt:
    k.junka@o2.pl
    889740764

  8. Jestem zainteresowana z kolezanka oferta tej pracy
    prosze o kontakt mejlowy ewa_s90@onet.eu

  9. Witam, wraz ze znajomym jestem zainteresowany Państwa ofertą. Potrafimy ciężko pracować, jesteśmy młodymi kulturalnymi i sumiennymi ludźmi. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy za granicami kraju. Proszę o kontakt:

    lukasz.kubera@wp.pl
    665270779

  10. Adrian Pudzianowski na 26 sierpnia 2014 @ 20:41

    Witam jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem młody 22 letni chłopak z dobrą kondycją fizyczną przyzwyczajony do ciężkiej pracy fizycznej. J. angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie uprawnienia na wózki widłowe oraz umiejętność pracy w grupie.

    emal a.pudzianowski@gmail.com

    bądź pod numerem telefonu 502664786

  11. Artur1000000 na 30 sierpnia 2014 @ 14:00

    Witam
    Jestem zainteresowany oferta. Odpowiem na wszystkie pytania. Gotowy do ciężkiej pracy fizycznej. Proszę o kontakt marecki140.1993@o2.pl

  12. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą, dyspozycyjny na dłuższy okres czasu, bez nałogów, sumienny i dokładny w wykonywaniu powierzonej pracy. Jestem młodą osobą bez nałogów, posiadam prawo jazdy kat.B, posiadam doświadczenie na hali przy pomidorach ale również chętnie nauczę się pracy przy tulipanach. Proszę o kontakt: maanies@o2.pl

  13. Witam, jestem zainteresowana oferta pracy. Prosze o kontakt martagajda@o2.pl lub nr tel 502862602

  14. Witam, równiez jestem zainteresowana powyższa ofertą pracy. Prosze o kontakt botique@interia.pl