156 brutto NOK

Sezonowa praca Norwegia sortowanie warzyw na produkcji w przetwórni Larvik

  • Miasto: Larvik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lipca 2014 04:09

Przetwórnia warzyw i owoców w Larvik zatrudni osoby do sezonowej pracy w Norwegii na produkcji przy sortowaniu. Oferta bez języka Norweskiego na okres 3 miesięcy. Pary oraz grupy osób mile widziane.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Larvik
Zarobki: 156 NOK brutto za godzinę
Liczba wakatów: 5

Obowiązki:
Sortowanie, mycie oraz pakowanie warzyw i owoców przy taśmie produkcyjnej. Praca jest prosta nie wymaga żadnych kwalifikacji ani doświadczenia. Sprawność fizyczna jest jednak bardzo potrzebna.

Wymagania:
– dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące
– wytrzymałość, szybkość, dokładność
– zaświadczenie o niekaralności
– umiejętność pracy w grupie
– brak nałogów tytoniowych (Zakaz palenia na terenie całego zakładu)

Oferujemy:
– pracę sezonową w przetwórstwie na warunkach zgodnych z Norweskim układem zbiorowym
– pomoc przy znalezieniu zakwaterowanie
– atrakcyjne warunki płacowe oraz możliwość wyrobienia nadgodzin
– bezpłatne ubezpieczenie NW
– wsparcie Polskiego koordynatora na miejscu

Nr. ref.: pr/073/2014

Transport do Norwegii we własnym zakresie. Obecnie można znaleźć tanie loty do Norwegii, przyjechać autokarem lub własnym samochodem.

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem dnia 14 lub 18 lipca.

Nie pobieramy opłat za rekrutację, opłata za przygotowanie dokumentów (ok 300 NOK) będzie odliczona od pierwszej wypłaty.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/073/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 88453bf40a739961

3 komentarze na “Sezonowa praca Norwegia sortowanie warzyw na produkcji w przetwórni Larvik”

  1. Przemyslaw Dabrawski na 13 lipca 2014 @ 18:44

    Witam,

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Mam 25 lal, język angielski w stopniu komunikatywnym.
    Jestem pracowity i zdeterminowany do podjęcia tej pracy.
    Jestem dyspozycyjny czasowo na okres 6 miesięcy i dłużej.
    Gotowy do pracy od zaraz.
    Silnie zmotywowany z wysoką sprawnością fizyczną.
    Bez nałogów.
    Jestem wstanie pracować w godzinach nad liczbowych.
    Jestem uczciwy i oczekuję tego samego od innych.
    Nie karany.
    Posiadam prawo jazdy kat.B

    Proszę o kontakt:
    email elvis_wilk@o2.pl
    tel. 794406765

    Pozdrawiam, Przemysław Dąbrowski

  2. Witam
    Jestemy Zajnteresowany Panstwa Ogloszeniem 2 osoby w wieku 20 – 24 lat .
    Pracowalismy za granica. Jezyk Angielski komunikatywnie
    Jestemy rzetelni oraz sumienni . Bez nalogow
    Posiadamy prawo jazdy kat B oraz samochod
    Prosze o kontakt
    szymex22.13@o2.pl
    887 643 676 Tel

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem
    lat 20. Nie karany, zdeterminowany do podjęcia pracy od zaraz
    wysoka sprawność fizyczna
    bez nałogów, gotowy do pracy w nadgodzinach.
    kontakt:
    miniak110@wp.pl