do uzgodnienia NOK

Sezonowa praca Norwegia w Trondheim bez języka od zaraz w leśnictwie przy choinkach

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 października 2016 04:06

Pilnie poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Norwegii przy choinkach w leśnictwie. Oferta z Trondheim do podjęcia od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy choinkach
Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia
Zarobki: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz – start w październiku

Zakres zadań:

  • praca na terenie szkółki leśnej, mieszczącej się w okolicach Trondheim
  • głównym obowiązkiem pracownika będzie ścinanie drzewek choinkowych oraz zadania porządkowe
  • do zadań należeć będą również prace pielęgnacyjne

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość, pracowitość, gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • status studenta mile widziany
  • pożądana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Zapewniamy:

  • duża liczba godzin pracy, tygodniowo gwarantowane jest 40 godzin plus możliwe nadgodziny
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na czas określony
  • zatrudnienie do połowy grudnia
  • wysokie wynagrodzenie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu

Aplikacja:

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od ogłoszeniodawcy, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy ani danych adresowych. Konto zostało zarejestrowane na e-mail w ogólnodostępnej domenie. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę.

ID ogłoszenia: 67157f2de43a7d97