155 brutto NOK

Sezonowa praca w Norwegii bez języka utrzymanie terenów zielonych Tønsberg 2017

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2017 06:22

Od zaraz poszukuję chętnych osób, studentów (także bez znajomości języka i doświadczenia) do sezonowej pracy w Norwegii na terenie Tønsberg przy utrzymaniu terenów zielonych. Zakwaterowanie nieodpłatne oraz transport na miejscu.

Stanowisko: pomocnik

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Miejscowość: Tønsberg

Zarobki: 155 NOK brutto/h

Okres zatrudnienia: sierpień – październik

Zadania:

– karczowanie terenów zielonych

– wykopywanie korzeni

– koszenie trawników

– przycinanie krzewów

– sadzenie roślin, drzewek

– oraz inne typowe prace w ogrodzie

Wymagania:

– dobry stan zdrowia, kondycja

– dyspozycyjność od zaraz

– doświadczenie mile widziane

–  język angielski dla własnej wygody

– preferowane osoby z czynnym prawem jazdy

Oferujemy:

– zakwaterowanie bezpłatne w Tønsberg

– transport na zlecenia

– wszystkie narzędzie potrzebne do pracy oraz odzież ochronną

– zatrudnienie do października

– praca pod okiem doświadczonego pracownika z Polski

O mnie:

Od 2012 roku prowadzę działalność w Norwegii. Moja firma zajmuje się praniem dywanów, tapicerek, przeprowadzkami, a w okresie wiosennym i letnim także pracami ogrodniczymi. Z uwagi na stale rosnącą ilość zleceń w najwyższym sezonie poszukujemy pomocników gotowych do podjęcia tymczasowego zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

  • michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 7825972ca99bb971

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Norwegii bez języka utrzymanie terenów zielonych Tønsberg 2017”

  1. Spełniam wszystkie wymagania.Prosze o kontakt telefoniczny,oddzwonię 730160094