23000/mc NOK

Sezonowa praca w Norwegii bez znajomości języka przy kwiatach w ogrodnictwie 2020 Hamar

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2019 01:49

Oferta sezonowej pracy w Norwegii od stycznia 2020 przy kwiatach w szklarni z Hamar. Zatrudnienie w ogrodnictwie dla Polaków bez znajomości języka przy sadzeniu, pielęgnacji i kompletowaniu kwiatów pod zamówienia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2020

Umowa: na 1-3 miesiące, kwestia do indywidualnego ustalenia

Miejsce: Hamar, Norwegia

Wynagrodzenie: 23000 NOK miesięcznie brutto (podatek ok. 25%)

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sadzeniu, pielęgnacji oraz zbieraniu kwiatów doniczkowych pod zamówienia
  • inne zdania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja do podjęcia pracy sezonowej
  • sumienność, zaangażowanie
  • wiek od 40 do 50
  • dobre zdrowie i brak otyłości

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 500 NOK miesięcznie – pracownik ma do dyspozycji pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki oraz internet
  • dodatek wakacyjny w wysokości 12% od wypracowanej kwoty brutto

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesłania zgłoszenia, zawierającego CV w PDF + zdjęcie na adres:

  • wujo1973@wp.pl

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń do końca roku 2019.

źródło: https://gratka.pl/praca/praca-w-norwegii/oi/14541208

ID ogłoszenia: 2885dd93280aa4dd