do negocjacji NOK

Sezonowa praca w Norwegii na farmie przy pakowaniu-sortowaniu jaj w Lardal

  • Miasto: Lardal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2014 03:39

Aktualna oferta sezonowej pracy w Norwegii na farmie w Lardal przy sortowaniu i pakowaniu jaj. Ogłoszenie dotyczy zatrudnienia tymczasowego w wymiarze 3 razy w tygodniu na 4 godziny z możliwością zwiększenia.

Stanowisko: pracownik farmy
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Lardal (Vestfold)

Obowiązki:
– zadania związane z sortowaniem, kontrolą jakości oraz pakowaniem jaj na fermie kurzej
– do obowiązków może zaliczać się również praca przy pielęgnacji zwierząt (koni)

Wymagania:
– znajomość języka norweskiego na poziomie pozwalającym na komunikację
– gotowość do pracy na część etatu
– sprawność fizyczna i zręczność
– mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami

Oferujemy:
– zatrudnienie na norweskich warunkach w wymiarze 12 godzin w tygodniu z możliwością zwiększenia liczby godzin

Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy:

Hvaal Verkstad Kåre J Berg Hvaal 3277 STEINSHOLT Telefon:+47 918 82 777 E-post: k-j-berg@online.no

E-mail na który należy przesyłać aplikacje: k-j-berg@online.no

ID ogłoszenia: 6805317d60de154b