b/d NOK

Sezonowa praca w Norwegii od zaraz w gospodarstwie rolnym Telemark

  • Miasto: Telemark
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2013 03:50

Gospodarstwo rolne z Telemark’u poszukuje od zaraz fizycznego pracownika do pracy w Norwegii na farmie bydła mlecznego. Oferta przeznaczona dla osób, które posiadają doświadczenie w podobnej pracy.

Stanowisko: pracownik gospodarstwa mlecznego
Miejsce pracy: Notodden (Telemark)
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– prace pomocnicze na gospodarstwie związane z karmieniem, dbaniem o zwierzęta, dojeniem
– prace porządkowe związane z utrzymaniem czystości na terenie gospodarstwa
– zadania związane z transportem za pomocą ciągnika
– załadunek i rozładunek różnego rodzaju towarów

Wymagania:
– osoba z doświadczeniem w rolnictwie
– znajomość specyfiki pracy w gospodarstwie mlecznym
– obsługa maszyn rolniczych
– umiejętność jazdy traktorem (posiadane prawo jazdy kat. T)
– odpowiedzialność, samodzielność, elastyczność
– znajomość języka skandynawskiego

Oferujemy:
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– ciekawą i zróżnicowaną pracę

E-mail na który należy przesyłać aplikacje: synnove.haaberg@n-lt.no

ID ogłoszenia: 7585227d025ba710

3 komentarze na “Sezonowa praca w Norwegii od zaraz w gospodarstwie rolnym Telemark”

  1. lukasz dsz na 7 września 2013 @ 21:42

    Witam mam na imie lukasz mam 24 lata.Jestem po szkole “technikum mechanizacji rolnictwa”.Uwilebiam zwiarzeta.
    Pracowalem juz w norwegi 3 lata na gospodarstwie rolnym (produkcjia mleka, i róznego rodzaju prace zwiazane z gospodarstwem) oraz na produkcji
    filtrow(pakowanie filtrow ,obsluga roznego rodzaju maszyn zwiazana z
    produkcjia filtrow). Biegle poslugujemy sie jezykiem angielskim .Znam
    norweski w stopniu komunikatywnym. Posiadam konto w banku oraz
    personnummer. Prace w norwegi zakonczylem w tamtym roku .Posiadam
    prawo jazdy .Dodatkowo posiadam uprawnienia na wozek widlowy.Nie boje sie pracy na gospodarstiwe bo juz pracowalem w tym fachu
    Chetnie podeje jakams prace
    Telefon513235601

    e mail bulwa89@interia.pl

  2. Witam. Mam 20 lat a w gospodarstwie rolnym pracuje od dziecka lubię czystość a powierzone mi zadania wykonuje solidnie,

    jeśli trzeba jestem samodzielny.

    Fizyczny wysiłek nie jest mi obcy, Wykonywanie prac polowych traktorem i obsługa maszyn rolniczych

    to dla mnie nie problem bo robię to na co dzień. Bardzo lubię porządek i dbam o jego utrzymanie, jestem 100% bez nałogów

    Mam prawo jazdy B i A, znam angielski w stopniu komunikatywnym. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

    O odpowiedz proszę na e-mail.
    Z poważaniem Piotrek.

  3. e mail: pirek789@o2.pl