akord / minimum 100 brutto/h NOK

Sezonowa praca w Norwegii od zaraz zbiory borówki amerykańskiej Jessheim 2016

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lipca 2016 03:00

Plantacja borówki amerykańskiej z Jessheim poszukuje od zaraz pracowników do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze owoców. Oferta od sierpnia na jeden miesiąc z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik zbioru owoców
Miejsce pracy: Jessheim
Zarobki: akord ale nie mniej niż 100 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 15
Start: Sierpień 2016

Zadania:
Jest to prosta praca fizyczna polegające na ręcznym zbiorze owoców borówki amerykańskiej rosnącej na niewysokich krzaczkach. Owoce w ciągu 60 minut od zerwania muszą być odstawione do chłodni.

Wymagania:
– doświadczenie w rolnictwie
– dyspozycyjność w sierpniu
– gotowość do ciężkiej pracy niezależnie od warunków atmosferycznych
– język angielski dla własnej wygody
– mile widziane osoby dysponujące autem

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na około 5 tygodni
– atrakcyjne warunki finansowe zależne od wydajności pracownika
– bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych (warunkiem jest zbiór minimum 15 KG owoców dziennie)
– umowa za pośrednictwem agencji

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji “Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 191578d812f5cd84

3 komentarze na “Sezonowa praca w Norwegii od zaraz zbiory borówki amerykańskiej Jessheim 2016”

  1. Proszę o kontakt.

  2. robertson na 24 lipca 2016 @ 21:35

    Jestem zainteresowany tą ofertą.
    Proszę o kontakt.
    pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany
    Proszę o kontakt