Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

na akord NOK

Sezonowa praca w Norwegii zbiory truskawek od czerwca 2017 Magnor

  • Miasto: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 20 maja 2017 01:43

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Norwegii na wakacje, głównie dla studentów przy zbiorze truskawek. Zatrudnienie bez znajomości języka od czerwca 2017 na plantacji z Magnor.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Magnor, Norwegia
Rozpoczęcie: od II połowy czerwca 2017
Wynagrodzenie: na akord, mniej więcej 25 – 30 NOK za kilogram

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny jest za ręczny zbiór truskawek na polu i z upraw tunelowych

Wymagania:

  • posiadanie odpowiedniej odzieży w tym również zestawu nieprzemakalnego
  • brak nałogów
  • możliwość przyjechania do Norwegii własnym autem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • konkurencyjne stawki
  • zatrudnienie sezonowe od drugiej połowy czerwca 2017
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w domach za 80 NOK/doba od osoby
  • legalną pracę i dobre zaplecze

Aplikacja:

Uwaga nie pobieram żadnych pieniędzy za załatwienie pracy. Szukam kandydatów na zlecenie mojego Norweskiego pracodawcy. Więcej informacji udzielam drogą mailową.

apaczkowski[at]onet.eu

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z bezpłatnego maila – prosimy zachować ostrożność a przede wszystkim nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo lub rezerwację noclegu itp. W przypadku próby nadużycia ze strony ogłoszeniodawcy prosimy o kontakt z administracją portalu.

ID Ogłoszenia: 70558e5847a1f826

3 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Norwegii zbiory truskawek od czerwca 2017 Magnor”

  1. Dzień dobry,
    jestem zainteresowany Pańską ofertą w terminie od 22.06 do końca lipca. Angielski na poziomie C1 i jednorazowe doświadczenie podobnej pracy.
    Poproszę o kontakt – kms94@onet.pl

    Jeżeli ktoś jeszcze szuka pracy w zbliżonym terminie to również poproszę o informację- możemy podzielić koszty transportu.

  2. KAROLINA2000 na 14 maja 2017 @ 15:51

    Dzień dobry,
    jesteśmy razem z chłopakiem zainteresowani pracą zaczynajacą się od końca czerwca,mamy wieloletnie doświadczenie w zbiorach owoców miękkich.
    Proszę o kontakt dawidbar12@wp.pl

  3. Karolina1998 na 20 maja 2017 @ 20:02

    Witam jestem zainteresowana Pańską ofertą :) Mam doswiaczdczenie przy zbiorach owoców. Droga e-mailową przesłałam Panu swoje CV