do ustalenia NOK

Sortowanie odzieży od zaraz fizyczna Norwegia praca wakacje 2015 bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 czerwca 2015 03:36

Szukamy pracowników fizycznych do tymczasowej pracy w Norwegii przy sortowaniu odzieży używanej na taśmie produkcyjnej. Oferta od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: praca od czerwca do końca września 2015

Obowiązki:

  • Pracownik na tym stanowisku zajmuje się ręcznym sortowaniem odzieży używanej przy taśmie produkcyjnej.
  • Praca wykonywana będzie w odpowiedniej odzieży ochronnej oraz maseczce i rękawiczkach.
  • Zadania muszą być wykonywane w szybkim tempie.

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • dynamiczne tempo pracy
  • spostrzegawczość
  • dobre zorganizowanie
  • chęć zatrudnienia na czas określony
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz do końca września 2015
  • pracę bez znajomości języka norweskiego
  • możliwość dorobienia w trakcie wakacji
  • pełny etat
  • umowę o pracę na czas określony

Nr. ref.: fnw/010/2015

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od czerwca 2015 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule fnw/010/2015 prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji. Oferty bez tej informacji nie będą brane pod uwagę.

ID ogłoszenia: 121557784f9dabf8

3 komentarze na “Sortowanie odzieży od zaraz fizyczna Norwegia praca wakacje 2015 bez języka Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy. Prosze o wiecej informacji na maila. Z poważaniem Radosław Ciszek tel kon.501291173

  2. Witam ! Zainteresawany podjeciem pracy – 2 osoby/ prose o informacji na szpakvicent@gmail.com. Wiktor Szpakowski

  3. wog4@o2.pl na 25 czerwca 2015 @ 14:58

    witam. Jestem zainteresowana wraz kolezanka. Pracowałyśmy juz na lini produkcji . prosze o kontakt tel. pod numerem 881470865