od 160/h brutto NOK

Sortowanie owoców oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka od zaraz Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2021 02:19

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy sortowaniu owoców w firmie z Oslo. Oferta 2021 bez znajomości języka norweskiego. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie dla pracowników.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: od 160 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na hali, w której obowiązuje temperatura pokojowa lub jest nieco chłodniej – pracodawca zapewnia bluzy, rękawice
  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem i pakowaniem owoców przy taśmie
  • w grę wchodzą także zmiany wieczorne

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność na kolejne 6 miesięcy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć do pracy na zmianach wieczornych
  • sumienność, zaangażowanie, punktualność

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie za 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowych
  • pełne wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 11 czerwca 2021.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 52460b17e4c0d821