156 brutto NOK

Sprzątaczka praca Norwegia przy sprzątaniu biura w Sarpsborg bez języka norweskiego

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2014 03:49

Poszukuję sprzątaczki do pracy w Norwegii na terenie Sarpsborg. Oferta be języka norweskiego przy sprzątaniu biur w godzinach popołudniowych i wieczornych. Oczekiwane doświadczenie zawodowe oraz co najmniej komunikatywny język angielski.

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Sarpsborg
Zarobki: 156 NOK brutto za godzinę
Liczba miejsc: 2

Zadania:
Sprzątanie w duecie (z drugą Polką) biura na terenie Sarpsborg. Praca odbywa się w godzinach popołudniowych i wieczornych po godzinie 17:00, kiedy pracownicy wychodzą do domów. Do zadań pracowników należy sprzątanie korytarzy, gabinetów, stołówki, sal konferencyjnych, ubikacji. Praca trwa zwykle od 17:00 do ok 24:00 w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:
– doświadczenie przy sprzątaniu powierzchni biurowych
– znajomość języka angielskiego komunikatywnie
– mile widziane prawo jazdy oraz własne auto
– dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące
– pracowitość, dokładność, uczciwość

Oferuję:
– legalne zatrudnienie na warunkach Norweskich
– umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
– możliwość dodatkowych godzin przy sprzątaniu domów i mieszkań
– zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu 2 osobowym (2500 NOK miesięcznie/os)
– pomagam z aklimatyzacją na miejscu, oraz przy wszystkich formalnościach

Tylko osoby spełniające wymagania i akceptujące podane warunki proszę o wysłanie CV na podany niżej adres. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem „sprzątanie biura Sarpsborg”

ID ogłoszenia: 129540ba489de5ce

1 odpowiedź na “Sprzątaczka praca Norwegia przy sprzątaniu biura w Sarpsborg bez języka norweskiego”

  1. karolnatasza na 9 września 2014 @ 18:56

    Jestem zainteresowany prosze o kontakt karol.wolczynski@wp.pl