do uzgodnienia NOK

Sprzątanie biur oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 18:44

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu biur dla Polaków. Oferta do podjęcia od zaraz – od połowy lutego 2015 w Oslo bez znajomości języka norweskiego dla sprzątaczy z doświadczeniem. Pracodawca zapewnia wsparcie przy znalezieniu mieszkania.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo

Termin: praca do podjęcia od połowy lutego 2015

Zarobki: do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę wieczorną przy sprzątaniu biur.
  • Prace polegać będą na porządkowaniu sal konferencyjnych oraz biurek i miejsc pracy innych pracowników biura.
  • Praca musi być wykonywana starannie, rzeczy prywatne pracowników nie mogą być przekładane – wystarczy odkurzenie podłogi oraz wytarcie biurek i kurzy z szafek.
  • Zadania wykonywane są w 2-3 osobowych zespołach.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • elastyczność godzinowa
  • gotowość do przestrzegania zasad panujących w sprzątanym obiekcie
  • mile widziane acz niekonieczne doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • możliwość pracy na zmianie wieczornej, lecz również dyspozycyjność do wypracowania dodatkowych godzin w trakcie dnia

Oferujemy

  • pracę w godzinach od 16 do 22
  • pięć dni pracy w tygodniu po 6 godzin
  • możliwe dodatkowe zlecenia przy sprzątaniu biur w trakcie dnia
  • zatrudnienie na norweskich zasadach
  • zapewnione wszelkie materiały do sprzątania
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • przeszkolenie przed podjęciem pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “sprzątanie biur, Oslo”

ID ogłoszenia: 19254d2097eeb27a