do ustalenia NOK

Sprzątanie biur wieczorami w Bergen praca Norwegia od zaraz dla Polaków

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2015 18:43

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla Polaków przy wieczornym sprzątaniu biur. Zatrudnienie od zaraz w Bergen dla pracowników fizycznych w charakterze sprzątaczki / sprzątacza

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: do ustalenia w kontakcie bezpośrednim

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Poszukiwana osoba zostanie przydzielona głównie do wieczornej pracy w biurach.
  • Do zadań należeć będzie porządkowanie sal konferencyjnych, pomieszczeń ogólnodostępnym oraz pokoi pracowniczych po całym dni pracy.
  • Zadania polegać będą na wycieraniu kurzu, odkurzaniu, myciu podłóg, wynoszeniu śmieci, wstawianiu zmywarki, donoszeniu papieru toaletowego, kostek do zmywarki, mydła i ręczników papierowych.
  • Jeżeli osoba zatrudniona wyrazi chęć może również pracować w ciągu dnia przy zleceniach pracy w domach i biurach.

Oczekiwania:

  • bardzo duża dokładność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • niezbędne jest prawo jazdy kat.B
  • elastyczność godzinowa
  • obowiązkowość, sumienność
  • kultura osobista
  • brak problemów z prawem potwierdzone odpowiednim dokumentem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół etatu – godziny pracy 16-20
  • możliwość wyrabiania większej ilości godzin i pracy w trakcie dnia
  • wsparcie polskojęzycznego opiekunka na miejscu
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się, pierwsze dni z koordynatorem, wsparcie w kwestiach organizacyjnych i przy znalezieniu zamieszkania
  • krótkie szkolenie wprowadzające
  • zapewniony uniform, rękawiczki i niezbędna chemia
  • praca początkowo na okres miesiąca z możliwością przedłużenia na stałe
  • w przypadku wielu zleceń lub problemów z dojazdami oferujemy możliwość korzystania z samochodu służbowego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “sprzątanie biur, Bergen”

ID ogłoszenia: 5535514869922515