164/h brutto NOK

Sprzątanie biura w Oslo od zaraz praca Norwegia z językiem angielskim dla kobiet

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 04:24

Poszukuję sprzątaczek do pracy w Norwegii przy sprzątaniu biura w Oslo. Oferta dla kobiet bez języka norweskiego, konieczny jest język angielski oraz doświadczenie (udokumentowane minimum rok).

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 164 NOK za godzinę brutto
Liczba miejsc: 2
Początek zatrudnienia: grudzień 2014

Zadania:
Praca na wieczorną zmianę przy sprzątaniu biurowca w centrum Oslo. Zadaniem osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych, sprzątanie toalet, sal konferencyjnych, pomieszczeń gospodarczych.

Wymagania:
– minimum roczne, udokumentowane doświadczenie przy sprzątaniu
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie
– prawo jazdy kat. B
– uczciwość, pracowitość, brak nałogów
– gotowość do podjęcia zatrudnienia od początku grudnia

Oferuję:
– zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej 3 miesiące, po tym okresie stała umowa
– pomagam ze znalezieniem zakwaterowania na miejscu
– zapewnione wszystkie niezbędne do pracy rzeczy w tym chemia, uniform
– samochód służbowy lub zwrot kosztów eksploatacji auta prywatnego
– oferuję pomoc przy uzyskaniu numeru podatkowego i założeniu konta

CV proszę wysłać na adres:

[hidepost=0] martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “sprzątanie biura Oslo” [/hidepost]

Dziękuję za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 273547097cbdb380

1 odpowiedź na “Sprzątanie biura w Oslo od zaraz praca Norwegia z językiem angielskim dla kobiet”

  1. Witam posiadam doświadczenie w sprzątaniu prawo jazdy kat B język angielski komunikatywny cały czas kształcony bez nałogów .Mam 34lat wykształcenie średnie ,jestem energiczna i pracowita osoba szukam pracy w charakterze sprzątaczki w Norwegi.jestem zainteresowana Pani oferta .Pozdrawiam Sylwia Tkaczyk