171 brutto/h NOK

Sprzątanie, dezynfekcja samolotów dam pracę w Norwegii od zaraz z językiem angielskim, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2020 03:10

Od zaraz na lotnisku w Oslo ze znajomością języka angielskiego możliwa do podjęcia legalna praca w Norwegii przy sprzątaniu oraz dezynfekcji samolotów. Zakwaterowanie zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz samolotów

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu oraz odkażaniu wnętrz samolotów na lotnisku w Oslo
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pryskanie wnętrz specjalnym płynem, wycieranie wszelkich powierzchni – okien, szyb, plastików, niekiedy pranie tapicerki
  • na miejscu zapewniona odzież robocza ochronna oraz specjalne detergenty odkażające

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja
  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość norweskiego – osoby z norweskim mają pierwszeństwo w procesie rekrutacyjnym!
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na okres próbny, z opcją przedłużenia okresu zatrudnienia i
  • podjęcia długotrwałej współpracy
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt miesięczny to 4000 NOK od osoby
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pełny etat

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 435f8a36edde564