165 NOK/h brutto NOK

Sprzątanie domów i mieszkań w Oslo oferta pracy w Norwegii dla Polaków

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2016 12:47

Polska firma z Oslo zatrudni pracowników ze znajomością języka angielskiego do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca oferuje zakwaterowanie na miejscu w niskiej cenie.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • fizyczna praca dla Polaków, polegająca na sprzątaniu domów i mieszkań należących do klientów
  • wycieranie kurzy z mebli oraz sprzętu RTV/AGD
  • odkurzanie dywanów i podłóg
  • mopowanie
  • mycie łazienek oraz sprzątanie kuchni
  • drobne prace ogrodnicze – zamiatanie chodnika przed domem

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • wysoka kultura osobista i dbanie o porządny, schludny wygląd
  • brak nałogów
  • dyskrecja
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

  • tanie zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 3000 NOK
  • odpowiednie szkolenie wprowadzające – początkowo praca w zespole z koordynatorem, później możliwe samodzielne obsługiwanie klientów
  • w przypadku korzystania z własnego samochodu częściowo pokrywamy koszty eksploatacyjne
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i pomoc w dopełnieniu formalności

Aplikacja:
Drogie kandydatki, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

martyna.grabarczyk@10g.pl
Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

ID ogłoszenia: 143572bc88e18a66

2 komentarze na “Sprzątanie domów i mieszkań w Oslo oferta pracy w Norwegii dla Polaków”

  1. wiolettapodobinska11 na 4 września 2016 @ 15:01

    Dzień dobry czy państwa oferta tej pracy jest nadal aktualna ?

  2. wiolettapodobinska11 na 4 września 2016 @ 15:22

    proszę o kontakt e-mail wioletta.podobinska@interia.pl nr telefonu 507800225