do uzgodnienia NOK

Sprzątanie domów prywatnych od zaraz oferta pracy w Norwegii Hamar

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 października 2015 01:12

Aktualnie proponujemy pracę w Norwegii dla Polaków na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki. Ogłoszenie z Hamar do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Lokalizacja: Hamar, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań w Hamar
  • wykonywanie prac zgodnie z poleceniami klientów
  • sprzątanie łazienek, kuchni, odkurzanie, pranie, mycie podłóg

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialność
  • uczciwość, pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Oferujemy:

  • pracę dla pań
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie od zaraz w Norweskiej firmie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • handverker.spesialisten@gmail.com
źródło: http://praca-norwegia24.pl/ogloszenia/praca-w-norwegii-sprzatanie-domow-prywatnych-od-zaraz-hamar/

ID ogłoszenia: 468561c1a679d180