do uzgodnienia NOK

Sprzątanie fizyczna praca Norwegia dla kobiety od 15 lutego 2015 Hokksund

  • Miasto: Hokksund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 04:40

Oferujemy zatrudnienie dla kobiet przy sprzątanie domów i mieszkań na terenie Hokksund. Ogłoszenie pracy w Norwegii od 15 lutego 2015 z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hokksund

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: praca od 15.02.2015

Obowiązki:

  • Sprzątanie domów i mieszkań w Hokksund.
  • Prace polegające na kompleksowym sprzątaniu, z reguły stałe zlecenia.

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od młodych kobiet
  • możliwość podjęcia pracy od 15.02
  • własny samochód i prawo jazdy kat.B
  • dobre zorganizowanie
  • sprawność, szybkość, dokładność

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie
  • dobre warunki
  • praca po 7 godzin dziennie
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą pracę prosimy o kontakt.
W wiadomości należy umieścić następujące dane:

  • kilka zdań o sobie
  • znajomość języka
  • doświadczenie (CV)

Zgłoszenie z powyższymi informacjami prosimy przesłać na adres: domki.praca@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-238djg/

ID ogłoszenia: 24154ca19416bb12