169/h brutto NOK

Sprzątanie po remontach dam pracę w Norwegii od zaraz z językiem angielskim w Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 września 2020 01:45

Do firmy w Askim poszukuję od zaraz chętnych do pracy w Norwegii przy sprzątaniu obiektów po remontach. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania po remontach

Miasto: Askim, Norwegia

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie budynków mieszkalnych i przemysłowych po remontach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się usuwaniem plam po materiałach budowlanych, usuwaniem pyłu, myciem okien, luster, odkamienianiem armatury itp.
  • zadania polegają na doprowadzaniu powierzchni do stanu możliwości zamieszkania/użytkowania
  • do zadań nie będzie należało wynoszenie gruzu!

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, solidność, niezawodność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • wsparcie w szukaniu odpłatnego zakwaterowania
  • norweską umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem, świadczeniami socjalnymi, opłacaniem podatku
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i niezbędne materiały oraz sprzęty
  • wsparcie polskojęzycznego asystenta na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 7805f5bedd25324c