169 brutto/h NOK

Sprzątanie po remontach oferta pracy w Norwegii od zaraz Askim dla Polaków

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 października 2016 03:52

Oferujemy zatrudnienie w Askim od października przy sprzątaniu domów oraz innych lokali po remontach. Oferta pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla Polaków początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do sprzątania po remontach
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Askim
Zarobki: 169 NOK na godzinę brutto

Zadania:

  • praca fizyczna w świeżo wyremontowanych domach i różnego rodzaju lokalach/obiektach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za odkurzanie, mycie powierzchni, usuwanie zabrudzeń po farbie/lakierach, odkażanie kuchni i toalet
  • praca z użyciem specjalistycznych sprzętów oraz chemii gospodarczej

Wymagania:

  • język angielski komunikatywny
  • mile widziane doświadczenie
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie
  • bezkonfliktowość
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • bezkompromisowość, szybkość, zwinność
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność
  • duża dokładność
  • mile widziana znajomość języka norweskiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na norweskich warunkach
  • zwrot poniesionych kosztów za przejazd do Norwegii
  • zatrudnienie legalne początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • samodzielne stanowisko
  • wdrożenie i wsparcie koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu
Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 76257f2ea7380df9