164/h brutto NOK

Sprzątanie w hotelu 2017 od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka pokojówka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2017 03:07

Oferujemy zatrudnienie 2017 w hotelu z Fredrikstad na stanowisku pokojówki. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek w pokojach gościnnych – sprzątanie w trakcie pobytu oraz pełne po wyjeździe gości
  • zadania będą polegać na zmianie pościeli, ścieleniu łóżek, odkurzaniu, myciu podłóg, wymianie ręczników, uzupełnianiu środków higienicznych, sprzątaniu łazienki itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dotrzymywanie terminów
  • duża motywacja
  • atutem będzie doświadczenie poparte referencjami
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokument zaświadczający o niekaralności do wglądu
  • pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • bezpłatny dostęp do wi-fi
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w jednoosobowym pokoju z mini lodówką, kuchenką oraz oddzielną łazienką

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 2435984d40e9135e

1 odpowiedź na “Sprzątanie w hotelu 2017 od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka pokojówka Fredrikstad”

  1. justa52103 na 23 sierpnia 2017 @ 14:06

    Jestem zainteresowana ofertą pracy .Proszę o kontakt xxblondaxx96@gmail.com