do uzgodnienia NOK

Stavanger praca w Norwegii dla malarza na budowie z językiem angielskim

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2015 00:11

Firma budowlana ze Stavanger poszukuje budowlańców do malowania dużych powierzchni. Oferta pracy w Norwegii na stanowisku malarza ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Oslo lub Bergen

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Obowiązki:

  • malowanie dużych powierzchni, natryskowe
  • przygotowywanie sobie powierzchni do pracy
  • obsługiwanie sprzętów do malowania

Wymagania:

  • minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku malarza
  • bezproblemowa umiejętność obsługi sprzętów malarskich
  • mile widziane referencje z poprzedniej pracy
  • posiadanie doświadczenia zdobytego w Norwegii lub innym kraju Skandynawskim

Oferta:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznych konsultantów
  • wsparcie na miejscu w zdobyciu świadczeń socjalnych
  • legalne warunki zatrudnienia i norweskie standardy pracy
  • objęcie ubezpieczeniem
  • możliwość regularnych wyjazdów do Polski
  • pracodawca zapewnia dodatek urlopowy

Aplikacja:
Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: agb@cwork.no lub syb@cwork.no

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-249159/

ID ogłoszenia: 795625116edd9c4