1000-1400 EURO NOK

Stewardessa / Steward dam pracę w Norwegii Oslo Rygge

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2013 23:15

Poszukiwany personel pokładowy do pracy w Norwegii dla linii lotniczych jako Steward lub Stewardessa. Znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu bardzo dobrym.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, irlandzkich linii lotniczych, poszukujemy kandydatek / kandydatów do pracy w zespołach pokładowych samolotów.

Praca wiąże się z zamieszkaniem w jednym z następujących krajów :

  • Wielka Brytania: Glasgow, Liverpool, Bristol, Londyn (Stansted, Luton), Birmingham, East Midlands, Bournemouth, Edynburg, Leeds, Manchester
  • Irlandia: Dublin, Cork, Shannon
  • Włochy: Piza, Rzym, Mediolan, Alghero, Bolonia, Cagliari, Pescara, Trapini Sicily, Bari, Brindisi
  • Belgia: Bruksela
  • Niemcy: Dusseldorf, Frankfurt, Bremen, Baden-Baden
  • Hiszpania: Madryt, Barcelona – Girona, Barcelona-Reus, Barcelona – El Prat, Alicante, Malaga, Sewilla, Valencja, Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote
  • Portugalia: Porto, Faro
  • Szwecja: Sztokholm
  • Norwegia: Oslo Rygge
  • Litwa: Kowno
  • Malta: Luga
  • Polska: Wrocław, Kraków

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne w Polsce odbędzie się:
– 14 grudnia we Wrocławiu

Więcej informacji dotyczących oferty, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:

www.logart.com.pl menu Praca w liniach lotniczych

Wymagania:
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* miła aparycja
* wzrost od 1,57 m do 1,88 m
* umiejętność pływania
* gotowość do stacjonowania w jednym z krajów Europy, w którym dane linie lotnicze posiadają swój oddział
* gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu/kursie (w Polsce lub za granicą) przez okres ok. 5 tygodni
* dobry wzrok (lub możliwość noszenia soczewek kontaktowych)
* wykształcenie min. średnie
* brak widocznych tatuaży

Oferujemy:
* ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
* płatne urlopy
* Wymiar czasu pracy: ok. 20-25 h tygodniowo, średnie wynagrodzenie 1000-1400 EUR/ miesiąc
* duże zniżki na wszystkie loty w ramach danych linii lotniczych (cena biletu na wszystkie połączenia w Europie to tylko ok. 7 EUR + podatki lotniskowe)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem na adres: praca@logart.com.pl

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 665 33 32 36.

ID ogłoszenia: 12352a4cb820c357