220.00 NOK

Stolarz budowlany oferta pracy w Norwegii od zaraz w budownictwie, Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2022 02:30

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz na terenie Bergen oferta pracy w Norwegii w budownictwie na stanowisku stolarza budowlanego. Zatrudnienie przy drewnianych konstrukcjach szkieletowych.

OPIS STANOWISKA

– Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (sciany
zewnetrzne i wewnetrzne)
– Montaż okien i drzwi
– Montaż płyt gipsowo-kartonowych
– Listwowanie
– Prace wykończeniowe
– Prace przy kledningu (deska elewacyjna)

WYMAGANIA

– Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach
zagranicznych
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
jest warunkiem koniecznym
– Dobra sprawnosc fizyczna

OFERUJEMY

– legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na
norweskim rynku pracy
– pokrycie kosztów dojazdu do pracy
– feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12%
rocznych dochodów
– oszczedności emerytalne OTP w wysokosci 2%
– oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na
emeryture w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje
zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym
Pracy)
– ubezpieczenie od wypadków w pracy
– ubezpieczenie calodobowe
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania i w organizacji
formalnosci
– ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
– opieka polskojezycznych pracowników w biurze

Osoby zaiteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: aneta.kantor@bergenpersonal.no
lub kontakt telefoniczny:
tlf. +47 468 61 916

ID ogłoszenia: 990635128c9b518a

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez BergenPersonal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez BergenPersonal »