166/h brutto NOK

Tymczasowa praca w Norwegii bez języka pakowanie słodyczy od zaraz Oslo 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 stycznia 2020 01:06

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie w Oslo od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wakaty: 2

Wynagrodzenie: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca przy pakowaniu zestawów promocyjnych słodyczy z motywem Świąt Wielkanocnych
  • łatwa praca przy ważeniu, foliowaniu, ozdabianiu

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na czas określony
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pracę od zaraz
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 50 NOK/doba od osoby
  • opcja wykupienia płatnego obiadu w w cenie 100 NOK dziennie

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/002/20

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem.

Zatrudnienie od zaraz – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po 02.02.2020.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/001/20

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 7065e2c30daf1231