Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

180-250 brutto/h NOK

Ubojowiec-rzeźnik praca Norwegia na produkcji mięsnej z j. angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 maja 2018 21:02
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Ubojowiec-rzeźnik praca Norwegia na produkcji mięsnej z j. angielskim Oslo

Opis

Zakład przetwórstwa mięsnego z Oslo poszukuje od zaraz doświadczonych ubojowców – rzeźników do legalnej pracy w Norwegii na produkcji. Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego norweskiego Klienta – poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Ubojowiec- rzeźnik – Norwegia

Nr ref.: URz/NOR /05/2018
Miejsce pracy: Norwegia

Zadania:
Udział w całkowitym procesie uboju oraz przygotowania gotowych tuszy do dalszych etapów produkcji (jagnięcina, wieprzowina, wołowina)

Wymagania:
– Minimum 2 lata doświadczenia jako rzeźnik-ubojowiec
– Mile widziana znajomość j. angielskiego
– Pozytywne referencje od byłych pracodawców

Oferujemy:
– Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
– Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy
– Atrakcyjne wynagrodzenie – 180-250 NOK brutto/h
– Pomoc przy zakwaterowaniu
– Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
– Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
– Możliwość kształcenia języka i awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim wraz z numerem referencyjnym URz/NOR /05/2018 na adres e-mail:
justyna.rybacka@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

ID ogłoszenia: 2475afc2549356bb

 

ilość wszystkich wyświetleń: 497, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.