Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

155.00 NOK

Wulkanizator – dam pracę w Norwegii (Oslo i okolice) od 30 marca 2015

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2015 22:38
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Wulkanizator – dam pracę w Norwegii (Oslo i okolice) od 30 marca 2015

Opis

Aktualna rekrutacja do pracy w Norwegii dla około 40 wulkanizatorów na terenie Oslo oraz najbliższych okolic.  Zatrudnienie od 30 marca 2015 dla osób z doświadczeniem przynajmniej kilkuletnim oraz znajomością języka angielskiego.

Poszukujemy 40 doświadczonych wulkanizatorów samochodów osobowych do pracy w autoryzowanych warsztatach wulkanizacyjnych na terenie Oslo i okolic

Oferta:
Stawka 145 – 160 koron norweskich za godzinę brutto
Zatrudnienie na norweskich warunkach (formalnosci są załatwiane na dzien przed rozpoczeciem kontraktu razem z norweskim konsultantem w norweskich instytucjach – włacznie z uzupełnieniem przez konsultanta podań).
Opiekę konsultantów oraz starszych mechaników/ wulkanizatorów podczas trwania kontraktu.

Terminy rozpoczęcia pracy:
– 30 marca 2015
– 07 kwietnia 2015

Dla najlepszych wulkanizatorów możliwość stałego zatrudnienia. Bardzo duza liczba nadgodzin. Nadgodziny przepracowane w dni powszednie są dodatkowo płatne +50% wiecej do stawki podstawowej, natomiast nadgodziny przepracowane w weekendy 100% wiecej.
Pierwszy kontrakt przerwidujemy na okres od 1 miesiaca do 2 miesiecy.
Transport zarówno do Norwegii jak i codzinnie na warsztat we własnym zakresie. Dlatego mile widziane są kandydatury Panów, którzy maja do dyspozycji własny samochód.
Miejsca wolne przewidujemy we wszystkich warsztatach w Oslo oraz okolicach – Drammen, Moss, Ski, Lillestrøm oraz w Stavanger

Praca od poniedziałku do piatku w godz. 8.00 – 16.00 plus nadgodziny (ilosc nadgodzin zależna od sytuacji na warsztacie). Nadgodziny płatne dodatkowo plus 50% (dni powszednie).
Wypłaty przelewane na konta w systemie tygodniowym (każdy czwartek).
Warsztaty zapewniają samodzielne stanowisko pracy, niezbedny sprzęt oraz strój roboczy.
Gwarantujemy zakwaterowanie – płatne przez wulkanizatora – opłata jest potrącana z wypłaty po przemieszkanym pierwszym miesiącu ;

Wymagania
Wymagamy aktualnego i kilkuletniego doświadczenia na stanowisku wulkanizator popartego referencjami (niezbedny bedzie telefon do obecnego lub poprzedniego pracodawcy/ kierownika ktory wyda pozytywna opinie)
Ważnego prawa jazdy.
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego i/lub norweskiego.
Wszyscy kandydaci spełniajacy wymogi otrzymaja kontrakty pod koniec marca 2015.
Osoby zainteresowane proszone są o jak najszybsze przesłanie CV, z dokladnie opisanym przebiegiem doswidczenia zawodowego od szkoly do dzisiaj (ze szczególnym naciskiem na praktyke w wulkanizacji).

Osoby zainteresowane oferta proszone sa o przeslanie CV na adres: jsu@eucbr.pl z dopiskiem `Imie i nazwisko – wulkanizator`
CBR – Cross Border Recruitment GmbH
ul. Boh. Getta Warszawskiego 24c/202; 70-302 Szczecin
Nr licencji: HRB 108210
Tel.: +48 513 052 392, +47 21 37 9771

ID ogłoszenia: 34954f4a681c68ca

ilość wszystkich wyświetleń: 704, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.