156,60/h brutto NOK

Z językiem angielskim Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2021 03:03

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w rejonie Fredrikstad ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Sprzątaczka

Termin: od zaraz

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 156,60 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pracodawca stara się dopasować stałe zlecenia w bliskich lokalizacjach, możliwe również zlecenia jednorazowe
  • obowiązkiem będzie sprzątanie domów i mieszkań zgodnie z wymaganiami klienta – niektórzy życzą sobie sprzątanie metodami ekologicznymi, inny z mocną chemią
  • w okresie wiosennym i jesiennym możliwe zlecenia lepiej płatne polegające na sprzątaniu strychów, garaży, piwnic czy podwórek

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • duża zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • dyskrecja
  • rzetelne wypełnianie obowiązków, solidność, dokładność, pracowitość
  • nie obijanie się
  • zdolność do utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie/os
  • elastyczne godziny pracy
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na mój e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

(nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 65960549c090656d