od 155/h NOK

Z językiem angielskim oferta pracy w Norwegii sprzątanie mieszkań od zaraz w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2020 03:46

Na terenie Oslo od zaraz do podjęcia praca w Norwegii ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu mieszkań i domów klientów. Zatrudnienie na stanowisku sprzątaczki lub sprzątacza, mile widziane doświadczenie. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań pracownika należy sprzątanie mieszkań i domów
  • zadania zlecane przez przełożonego to głównie dbanie o porządek, szczególnie odkurzanie, mycie podłóg, ścielenie łóżek, włączanie prania, zmywanie naczyń, brodzika, wany itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka kultura osobista
  • dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość, energiczność
  • przykładanie się do wykonywanych zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • norweską umowę o pracę na pełny etat
  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przejścia na stałą umowę o pracę
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość wzięcia udziału w płatnym kursie języka norweskiego, koszt to 1000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 1635f372659e0d35