akord NOK

Zbiory czereśni oferty pracy w Norwegii na wakacje dla par, grup lipiec 2015

  • Miasto: Notodden
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 czerwca 2015 03:30

Sadownik z okolic Notodden poszukuje grupy, pary studentów do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach owoców czereśni od lipca 2015. Zakwaterowanie na miejscu będzie zapewnione.

Stanowisko: zbieracz owoców
Miejsce pracy: okolice Notodden
Liczba miejsc: 15
Start: lipiec 2015
Zarobki: akord ok 35 NOK/kg

Zadania:
Ciężka i wymagająca praca fizyczna przy zrywaniu owoców z drzewek (również na wysokości). Zbiory odbywają się niezależnie od warunków pogodowych.

Wymagania:
– dyspozycyjność od lipca na ok 6 tygodni
– mile widziane osoby z doświadczeniem przy zbiorach
– język angielski dobrze znać dla własnej wygody
– atutem będzie posiadanie własnego środka transportu szczególnie samochodu

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego rolnika
– zakwaterowanie w domkach letniskowych niedaleko sadu (koszt ok 120 NOK dziennie odliczany z wynagrodzenia)
– wynagrodzenie uzależnione od wydajności pracownika
– możliwość zatrudnienia dla par oraz większej grupy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres:

seasonal-worker@post.com z dopiskiem „zbiory czereśni Notodden”

Uwaga od administracji: prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy aplikowaniu, gdyż zachodzi podejrzenie, iż powyższa oferta może być próbą oszustwa lub wyłudzenia.

ID ogłoszenia: 356557750a249a24

2 komentarze na “Zbiory czereśni oferty pracy w Norwegii na wakacje dla par, grup lipiec 2015”

  1. piotrek1992 na 10 czerwca 2015 @ 23:06

    Witam,
    wraz z kolegą poszukujemy pracy na wakacje. Jesteśmy sprawni fizycznie, mamy doświadczenie w pracy przy zieleni oraz znamy komunikatywnie angielski. Mamy 21 oraz 23 lata.
    Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

    pkolo92@gmail.com

    Pozdrawiam.

  2. Dzień dobry, chciałbym wyrazić zainteresowanie ofertą zatrudnienia. Do pracy będzie chętnych 5 osób z Polski. Pracownicy – mężczyźni(studenci), wiek 21-23 lat, silni fizycznie, wytrzymali na ciężkie warunki, energiczni, znający j. angielski na poziomie komunikatywnym, bez nałogów, uczciwi, w pełni przygotowani, mobilni z własnym samochodem, doswiadczenie przy podobnych pracach. Rozważany przez nas okres pracy to 13.07.2015 – 14.08.2015, jednakże może to jeszcze pozostać kwestią uzgodnienia z pracodawcą. Proszę o szybki kontakt, ponieważ rozważamy również inne propozycje zatrudnienia na ten okres. Podaję tel. 695025599, email:rafal9731@gmail.com