115-150 NOK NOK
Zbiory winogron Norwegia praca sezonowa od zaraz bez języka w Lillehammer 2020
- Miasto: Lillehammer
- Kraj: Norwegia
- Opublikowany: 19 września 2020 01:55
- Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opis
W rejonie Lillehammer dostępna od zaraz sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach winogron deserowych. Ogłoszenie 2020 bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem na miejscu.
Oferta do listopada z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem.
Stanowisko: pracownik sezonowy
Start: druga połowa września 2020
Miejsce: okolice Lillehammer
Liczba miejsc: około 6
Zarobki: na akord, ale gwarantowane nie mniej niż 115 NOK brutto/h
Zadania:
Ręczny zbiór owoców winogron deserowych z pomocą ręcznego sekatora. Układanie zebranych kiści w koszach.
Na miejscu będzie zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego (ogrzewanie jest). Luksusów nie ma, ale jest czysto. Na miejscu oczywiście dostęp do kuchni. Prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku ok 100-150 metrów od domków.
Ogłoszenie grzecznościowe na prośbę mojego norweskiego pracodawcy, u którego pełnię funkcję koordynatora. Zapraszam do przesyłania zgłoszeń. Żadne CV nie jest potrzebne, proszę jedynie napisać o swoim doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego/norweskiego oraz w jakim okresie jesteście do dyspozycji. Zależy mi żeby wybrać najlepsze osoby.
Pozdrawiam
Michał Moczarski
michal.moczarski@onet.pl
ilość wszystkich wyświetleń: 357, dzisiaj: 1
Linki sponsorowane
Inne przedmioty dodane przez michal.moczarski
- Sezonowa praca w Norwegii dla studentów na wakacje 2019 przy zbiorach owoców bez języka Lillehammer
- Zbiory owoców 2021 dam pracę w Norwegii bez języka na wakacje, Lillehammer
- Od zaraz sezonowa praca Norwegia przy zbiorach owoców jabłek i gruszek w Lillehammer
- Norwegia praca sezonowa na wakacje 2020 przy zbiorach owoców Lillehammer
- Sezonowa praca Norwegia przy zbiorach truskawek, malin bez języka 2021, Lillehammer