155/h NOK

Bez języka Norwegia praca od stycznia 2018 na magazynie z zabawkami Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 05:02

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni z zabawkami. Oferta od stycznia 2018 ze Stavanger również dla osób bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Stavanger, Norwegia

Termin: od stycznia 2018

Zarobki: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Zadania:

  • praca rozpoczyna się remanentem – skrupulatnym przeliczeniem oraz skontrolowaniem jakości produktów na magazynie
  • pomoc przy dotowarowaniu hurtowni – rozładunek, rzetelny spis
  • kompletowanie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu
  • zbieranie zamówień
Oczekiwania:
  • brak uzlaeżnień
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia zatrudnienia w Norwegii
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
Zapewniamy:
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki
  • dodatki za wydajną i sumienną pracę

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 12 stycznia 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest na początek stycznia.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 225a457d1f4623e

4 komentarze na “Bez języka Norwegia praca od stycznia 2018 na magazynie z zabawkami Stavanger”

  1. Dzień dobry jestem zainteresowany praca pracowałem na produkcji i aktualnie pracuje jako kucharz od 10 lat nie znam angielskiego ale może nie będzie to problem mam rodzinę w Drammen jeśli będą państwo zainteresowani proszę o kontakt pozdrawiam Sebastian

  2. Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i prosimy o kontakt.
    Pozdrawiam.

  3. Kasiula9527 na 26 stycznia 2018 @ 15:45

    Witam. Podany e-mail jest niepoprawny,nie mogę wysłać cv do państwa. Próbuje już od momentu dodania postu i nic . Posiadam doswiadczenie .Proszę o kontakt

  4. Witam. Jestem zainteresowana, Bardzo proszę o kontakt
    z góry dziękuję