Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

300 000 NOK

Praca na platformie wiertniczej w Norwegii

 • Miasto: Ålesund
 • Kraj: Norwegia
 • Opublikowany: 10 września 2012 03:25
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca na platformie wiertniczej w Norwegii

Opis

Poszukujesz oferty pracy w Norwegii na platformach wiertniczych-wydobywczych? Nasza firma zajmuje się pośrednictwem pracy dla przemysłu wydobywczego w Norwegii. Jeśli nie boisz się ciężkiej i czasami niebezpiecznej pracy fizycznej, znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację to oferta jest dla Ciebie.

Rekrutacja wygląda następująco przyjmujemy najlepszych kandydatów na podstawie CV i rozmowy kwalifikacyjnej. Następnie kandydaci muszą przejść szkolenie w Gdańsku (czas szkolenia ok 2 miesiące). Cena szkolenia (6 000 euro) potrącana jest z późniejszych zarobków po zakończonym kontrakcie.

Po odbyciu szkolenia zapewniamy pracę na platformie wydobywczej w Norwegii na czas 6 miesięcy – kontrakt dla początkujących pracowników opiewa na kwotę ok 300 000 NOK (~170 000 PLN). Po zakończonym kontrakcie należy odczekać co najmniej pół roku na ponowne podjęcie pracy.

Przy zerwaniu umowy ze strony pracownika przed skończeniem kontraktu koszt szkolenia podlega zwrotowi. Nasza prowizja za pośrednictwo pracy i organizację szkolenia wynosi 7% od ostatecznych zarobków pracownika.

Praca na kontrakcie wygląda następująco: tydzień pracy na platformie tydzień wolnego na lądzie (Ålesund).

Czekamy na zgłoszenia – rekrutacja potrwa do końca października.

ID ogłoszenia: 919504d3b74b2ac3

Linki sponsorowane

275 komentarzy na “Praca na platformie wiertniczej w Norwegii”

 1. Witam mam 20 lat , w tym roku ukończyłem Technikum Elektrycznre profil : Technik Elektronik
  Posiadam Prawo jazdy(Doświadczenie w przeworzeniu ciężkicch towarów)
  ,Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ,Uprawnienia do montażu i konserwacji urządzeń do 1kV
  , Angielski w branży Elektryczno-Elektronicznej
  Kurs udzielanie pierwszej pomocy
  Język Angielski na poziomie Komunikatywnym
  Prowadzę aktywny tryb życia , BEZ NAŁOGÓW Mam dobrą kondycję fizyczną Pracowałem na wykończeniówce oraz przy docieplaniu bloków..
  Jestem chętny na wyjazd od zaraz .

  Pozdrawiam Tomasz

  • witam.odezwali sie do ciebie w sprawie pracy na platformie

   • Witam!
    Mgr inżynier mechanik (dyplom nostryfikowany w Norwegii przez NOKUT) (33lata), 7letnie doświadczenie w produkcji urządzeń Offshore (dla NOV,NTD.TMS). Zdeterminowany na offshore, BOSIET(w Roterdamie)+badania lekarskie mogę wykonać we wlasnym zakresie. Proszę o kontakt: spoks@wp.pl

  • PracaDlaAmbitnych na 25 stycznia 2013 @ 12:37

   Witamy. Jestesmy zainteresowani oferta- Mateusz(23lat) i Łukasz(26lat). Ambitni, trenujemy kulturystykę od 7lat -silni fizycznie, pracowici, uczciwi, nie karani, szybko uczacy się, wysportowani, posiadamy prawo jazdy kat. B. Mamy doświadczenie w pracy na produkcji jak i również za granicą. Komunikatywna znajomość jezyka angielskiego. Z mila checia nauczymy się również norweskiego. Chetnie podejmiemy się tej pracy od zaraz! Aktualnie oboje pracujemy, lecz chcąc wiecej od życia chcemy zamieszkać(nawet na stale) w Norwegii. Zawody nasze to technik elektronik i monter sieci i instalacji telekomunikacji. Kontakt 530178317, mail bedny@onet.eu. Pozdrawiamy

  • g3wichurek@gmail.com

  • wiem co to oznacza i wiem jak ciezko jest lecz jeste bardzo zainteresowany ta praca z zawodu jestem slusarzem

  • MarcinBB na 5 lipca 2013 @ 09:24

   Witam,
   Jestem doświadczonym malarzem konstrukcji stalowych dla przemysłu chemicznego. Posiadam certyfikat SCC. Biegle władam językiem angielskim. Mój mail: marcin.borowka33@gmail.com

  • adrianGwizdala na 28 września 2013 @ 09:15

   Witam. Mam 26 lat. Silna motywacja do pracy. Wykształcenie średnie. Aktualnie pracuję w firmie proukującej podzespoły do niemieckich samochodów. Proszę o odpowiedź na mail : adrian.hunter@vp.pl

 2. Witam.

  Mam 29 lat wykształcenie: inżynier, kierunek elektrorechnika. SEP kat. D i E. Specjalista IT od 6 lat. Angielski komunikatywny. Chętny do pracy.

  Pozdrawiam
  Daniel

 3. Proszę o kontakt e-mail’owy.Prześle na wskazany adres swoje cv.

 4. witam! Nie boje sie ciezkiej fizycznej pracy,Jezyk angiellski znam doskonale.Mieszkalem i pracowalem w USA 3 lata a pozniej 6 lat w Anglii.jestem osoba wysportowana .Uprawiam sporty walki,narciarstwo i kitesurfing.Czekam na odpowiedz: isaac1684g@wp.pl

 5. Witam mam 21 lat jestem kucharzem z wyksztalcenia ,angielski znam na poziomie bardzo dobrym ,mieszkam w norwegii od 2 lat ,chetny do pracy

 6. Witam,mam 20 lat,ukonczylem liceum sportowe,10 lat trenowalem kombinacje norweska,mieszkam w gorach wiec nie straszna mi ciezka fizyczna praca,angielski znam bardzo dobrze(matura zdana na 90% ustny i 93% pisemny )jestem wysportowany i chetny do pracy,czekam na odpowiedz
  Pozdrawiam

 7. Witam. Mam 26 lat. Wykształcenie średnie, sprawność fizyczna na wysokim poziomie – nie straszny mi wysiłek fizyczny [ =. Język angielski na dobrym poziomie. Czekam na ewentualna odp.

 8. Witam,mam24 lata,posiadam doświadczenie w pracy zagranicą oraz w Polsce,jestem przyzwyczajony do ciężkiej pracy,posiadam wykształcenie średnie techniczne – posiadam dyplom technika BHP potwierdzony zdanym bardzo dobrze egzaminem państwowym oraz licencjata z administracji publicznej, znam język angielski w stopniu bardzo dobrym ( potwierdzenie w bardzo dobrze zdanej maturze ) oraz podstawy hiszpańskiego i niemieckiego. Jestem osobą która nie obawia się podjąć nowego i ciężkiego zadania. Jestem osobą o bardzo dobrej kondycji fizycznej oraz odporności psychicznej.

 9. Witam,
  Posiadam certyfikat marynarza wachtowego, STCW 95 w calosci, certfikat na zbiornikowce, miedzynarodowe swiadectwo zdrowia,14 miesiecy praktyki morskiej. Jestem zainteresowany praca na platformie. Prosze o kontakt.
  Pozdrawiam

 10. witam mam 31 lat bez nałogów , pracowałem w Szwecji 4 lata
  znam język Angielski oraz Szwedzki
  z zawodu stolarz w razie zainteresowania podam maila i wyśle cv oraz więcej wiadomość na swój temat

 11. Jacek Skwarek na 6 października 2012 @ 11:51

  Witam, ma 28 lat kawaler bez nałogów przyzwyczajony do cieżkiej pracy nawet po 12 -16 godzin dziennie, na stoczni i przy budowie autostrad. Jestem silny i w pełni sprawny fizycznie , jestem sumienny , zorganizowany i szybko uczę sie nowych rzeczy. Angielski podstawowy, proszę o kontakt 665 271 819

 12. Witam
  Mam 30 lat i bogate doświadczenie w pracy fizycznej w Wielkiej Brytanii. Jestem absolwentem gdańskiej AWFiS. Przez wiele lat uprawiałem piłkę ręczną. Sprawność fizyczna i wytrzymałość na wysokim poziomie. Znam bardzo dobrze język angielski oraz niemiecki w stopniu średnio-zaawansowanym. Dodatkowo posiadam umiejętność spawania metodą TIG 141. Jestem w pełni dyspozycyjny. Proszę o kontakt zwrotny – chętnie uzupełnie podane informacje oraz doślę CV.
  Z poważaniem
  Bartosz

 13. Witam
  Jestem zainteresowany tego typu pracą nie boje się najgorszej pracy, jestem sumienny uczciwy i rzetelnie wykonuje powierzone mi obowiązki
  Maciej 30 lat

  • Prosze o adres wyśle CV
   jestem gotowy na wyjazd od zaraz
   posiadam kwalifikacje i doświadczenie
   Pozdrawiam

 14. Witam. Jestem zainteresowany powyzszym ogloszeniem prosze o kontakt. Mam lat26 jestem gotowy do tego typu pracy.

 15. Witam!
  Posiadam certyfikat nurkowy 2*, uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy, doświadczenie w pracy na magazynach wysokiego składowania, gastronomii, budowlance, przy oczyszczaniu konstrukcji stalowych i malowaniach na wysokości. Angielski-średniozaawanasowany. Mobilny i zdecydowany.
  Proszę kontakt.
  Pozdrawaim!

 16. Witam. Proszę o adres email na który mógłbym wysłać cv, w związku z zainteresowaniem ogłoszeniem. Dziekuje

 17. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą, gdyż spełniam podane przez państwa warunki w każdym stopniu.
  Jestem marynarzem wachtowym z 7 letnim doświadczeniem. (statki holownicze, cargo, chemikaliowce)
  Zdałem egzaminy w Rotterdamie niezbędne do pracy na platformach, tzn. kursy BOSIET,HUET oraz rigging &slinging.( wszystko w języku angielskim)
  Posiadam certyfikat TELC( język angielski pre-intermediate)
  Posiadam wykształcenie wyższe kierunki;nauki polityczne oraz integracja europejska oraz bezpieczeństwo narodowe.

  Proszę o adres e-mail na który mógłbym wysłać moje CV.

  Dziękuję

 18. Cezary Rośleń na 16 października 2012 @ 00:57

  Jestem młodą, dynamiczną i ambitną osobą zmotywowaną do pracy w różnych warunkach, posiadająca świetną kondycję fizyczną. Lubię wyzwania, uwielbiam podróżować i chciałbym przeżyć przygodę.
  Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu. Chcę zdobywać nowe doświadczenia, uczyć się i kształcić.
  Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarty na nowe doświadczenia oraz konsekwentny w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku.
  5 LETNIE DOŚWIADCZENIE JAKO OPERATOR PRODUKCJI. JĘZYK ANGIELSKI NA BARDZO DOBRYM POZIOMIE, PODSTAWOWY HOLENDERSKI. DOSKONAŁA SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, UKOŃCZONY AWF.

 19. Witam.Jestem bardzo zainteresowany tym ogłoszeniem mam 42 lata ,obecnie pracuję w firmie kolportażowej.Nie boję się nowych zadań oraz nowej pracy.Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedz.

 20. Witam.Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy,obecnie pracuję w firmie kolportażowej i mam 42 lata.Nie boję się nowej pracy oraz nowych wyzwań. Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedz.

 21. jestem zainteresowany ta oferta pracy ,obecnie jestem bez pracy .mam 47lat w przeszlosci plywalem iwiem co to jest praca na morzu obecnie mieszkam w uk moj mail ;sip65@o2.pl tel;004407955-812-440.pozdrawiam i oczekuje na odpowiedz.

 22. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą, gdyż spełniam podane przez państwa warunki.w
  Posiadam wykształcecie techniczne elektromechanik
  Przeszłem kursy norweskie biezpieczeństwa. FSL,HMS oraz DSB
  Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe.

  Proszę o adres e-mail na który mógłbym wysłać moje CV.

  Dziękuję

 23. Dzień dobry
  Mam 31 lat jestem młody,silny i zdrowy , ciężka praca fizyczna nie jest mi obca.
  Język angielski oraz rosyjski w stopniu dobrym i komunikatywnym. Nie boję się nowych wyzwań, jestem odporny na sters, bez nałogów. Wasza oferta bardzo mnie zainteresowała ze względów finansowych. Obecnie chciałbym zmienić pracę, w swojej firmie kieruję niedużą grupą ludzi. Łatwo się dostosowuję, umię współpracować z ludżmi. Pozdrawiam i czekam na odpowiedż

 24. Witam mam na imie Karol,mam 28 lat. Praca fizyczna nie jest mi obca ponieważ pracuje na budowie, kondycja fizyczna doskonała. język angielski komunikatywny. Szybko się ucze. jestem i czuje sie odpowiedzialny ponieważ mam syna. czekam na kontakt pod numer 517676322

 25. Witam. Jestem zinteresowany pracą na platformie. Mieszkam w Norwegii od lat 7-miu.
  Mam 42 lata i z zawodu jestem ślusarz-spawacz. Ostanie 4 lata pracuję jako cieśla konstrukcjny. Język norweski w stopniu dobrym. Czytam rysunki techniczne budowlane. Bez nałogów.

 26. Witam.
  Równiez jestem zainteresowany pracą na platformie. Proszę o info gdzie można przesłać swoje CV. rlido777@wp.pl
  POzdrawiam

 27. Witam jestem zainteresowany ofertą jestem osobą bardzo dobrze zbudowaną świetnie sprawną fizyczną pracowitą spełniam państwa wymagania pozdrawiam!

 28. Dobry wieczór,

  nazywam się Jakub, 30 lat, Wrocław. 6 lat doświadczenia w pracy fizycznej, bez nałogów. Gotowość do natychmiastowej relokacji – aktualne stanowisko – kierownik magazynu. Proszę o kontakt.
  tel. 605 207 210

 29. Witam nazywam sie Tomek mam 5 lat doswiadczenia w odwiertach geotermicznycz wertykalnych ladowych i horyzontalnych szereg szkolen w zakresie chemi wiertniczej itp chetnie nawiaze kontakt

 30. Witam,
  26 lat Mężczyzna bardzo dobrze zbudowany silni i odpowiedzialny 3 lata doświadczenia w Holandii przy pracy fizycznej bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  tel. 506 163 147

 31. Witam
  Z tego co tu widzę, to powinno się pisać komentarze do tych ofert, a nie zgłaszać kandydatury.

 32. Witam. jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Widzę że się trochę spóźniłem. No ale . Mam 22lat pracuje jako elektryk na wysokościach nie boję się ciężkiej pracy. mam uprawnienia sep. Ta oferta jest dla mnie atrakcyjna ze względu na pieniądze. Proszę o kontakt.

 33. witam jestem zainteresowany oferta , Mam 20 lat aktualnie pracuje na budowie w Niemczech , JESTEM PRACOWITY I NIE BOJE SIE WYZWAŃ. Jestem rodowitym góralem 🙂 co moze tylko potwierdzic zawziętość i solidne wykonywanie pracy . Prosze o kontakt

 34. witam , jestem zainteresowany ofertą mam lat 30, kilkuletnie doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych(głownie remonty i budowy kotłów), szereg uprawnień, biegły angielski w mowie i piśmie.

 35. Witam
  Mam 30 lat.Jak koledzy powyzej nie boje sie ciezkiej pracy , mam doswiadczenie w pracach stoczniowych min w norwegii na platformach wiertniczych (Westcon Olen Norwegia), Norstec AS projekt Scarabeo8.
  Jestem kawalerem o szerokim wachlarzu zainteresowan w zwiazku z tym nie ukrywam ze bardzo podoba mi sie system rotacyjny.
  Pozdrawiam

 36. Witam mam 25 lat mieszkam w poznaniu pracowałem fizycznie przy różnych budowach wysokosciowych i ziemnych jestem sprawny fizycznie i umysłowo posiadam uprawnienia na piły wszystkiego typu i wszystkiego rodzaju narzedzi udarowo recznych posiadam tez certyfikat brygadzisty do kierowania ludzmi jezyk angielski na poziomie dobrym srednie wykształcenie techniczne kawaler. Jestem pewien ze ta praca jest własnie dla mnie tel kom 536 372 607

 37. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy.Mam 21 lat,posiadam średnie wykształcenie techniczne,cięzkiej pracy się nie boje, bardzo szybko się uczę , pracowałem juz rok za granicą Niemcy,posiadam badania wysokościowe.Jestem przekonany że własnie takiego pracownika szukasz .
  Pozdrawiam

 38. Witam, jestem zainteresowany podjeciem pracy na platformie. Mam wykształcenie wyzsze ekonomiczne i 10 letni staż w bankowości i dosyć biurokracji. Potrzebuje prawdziwej roboty, mam 185 cm wzrostu i 90 kg wagi. Czekam na Państwa kontakt jestem pewien że podczas rozmowy kwalifikacyjne będę mógł zaprezentowac wiecej. Znam języki obce angielski i niemiecki. Pozdrawiam,Dawid Stepien

 39. dawid.stepien@o2.pl tel 505155995

 40. Ludzie, czy wy jesteście nie poważni? Jak wy chcecie znalezc pracę, jak nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Swoje oferty piszecie na forum zamiast, tak jak się to należy w kontaktach, gdzie bespośrednio kontaktujecie się z firmą, która daje ogłoszenie. Tutaj wam nikt nie odpowie. brak słow…

 41. Witam serdecznie
  jeśli oferta jest nadal aktualna , choć już jest listopad a ogłoszenie nadal tu widnieje 🙂
  to poproszę Państwa adres email na moja skrzynkę dfeens@gmail.com
  Pozdrawiam
  Krystian

 42. Witam mam 31lat jestem zdrowym i silnym meszczyzna gotowym podjac prace od zaraz.Pracowalem juz w Norwegii jako sprzatacz przedszkola i rowniez w firmie budowlanej.Bardzo prosze o kontakt pod nr tel:888040482

 43. witam
  jestem zainteresowany praca.
  mowie pisze i czytam plynnie w jezyku angielskim znam rowniez w stopniu podstawowym jezyk norweski posiadam wyksztalsenie stoczniowe -monter slusarz
  posiadam dlugoletnie doswiadczenie w pracy na statkach , oraz budowach miedzy innymi: stocznia remontowa w gdansku , teknobygg norwegia, oraz inne kontarktowe prace slusarskie oraz rurarskie.

  prosze o kontakt pod num : (00 47) 405 86239 Krzysztof

 44. Witam.Byłbym bardzo zainteresowany panstwa oferta.Mam 31 lat Łukasz jestem zdrowym i silnym męszczyzna gotowym podjac prace od zaraz jestem pracowity i uczciwy.Pracowałem juz w Norwegii w miescie Bergen jako sprzatacz w przedszkolu i w firmie budowlanej legalnie z zarejstrowaniem.Bardzo prosze o kontakt pod nr tel:888040482.

 45. Paweł z Lublina na 23 listopada 2012 @ 18:45

  Witam.

  Mam 31 lat i posiadam bardzo wysoką motywację do pracy, związaną z niespodziewaną sytuacją materialną, w której się znalazłem. Bardzo chciałbym wyjść na prostą, oraz wynieść nowe doświadczenia z potencjalnej współpracy. Jestem lojalny, oraz silny psychicznie i wytrzymały fizycznie na pracę w ciężkich warunkach. Angielski na poziomie komunikatywnym, pracowałem na stanowisku manualnym w charakterze pracownika produkcyjnego w Polsce i w Wielkiej Brytanii (praca 2 zmianowa + nadgodziny od 8-15 godzin w niskich temperaturach i wysokiej wilgotności). Mam doświadczenia w pracy zespołowej z ludźmi z krajów skandynawskich (Duńczycy i Szwedzi). Wykształcenie humanistyczne-licencjackie+podyplomowe na uczelni wojskowej. Jestem opanowany i odporny na stres w sytuacjach krytycznych – instruktor strzelectwa (broń sportowa i maszynowa), nie boję się wysokości, ukończyłem kurs skoczka spadochronowego, oraz rozszerzony kurs pomocy przedmedycznej (praktyczne sytuacje). Z kwalifikacji specjalistycznych, posiadam uprawnienia do obsługi żurawi wieżowych i szybkomontujących kat. I Ż (+ doświadczenie); uprawnienia do obsługi zbiorników z gazem LPG kl. II. Pracę mogę podjąć “od zaraz”.

  Pozdrawiam i bardzo liczę na kontakt z Państwa strony.
  Paweł z Lublina

 46. Witam,

  31 lat, sprawny fizycznie,bez nałogów,doświadczenie w ciężkiej pracy fizycznej za granicą
  (również w Norwegii), dobry angielski, proszę o kontakt

 47. prosze okontakt meilowy

 48. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy na platformie wydobywczej , posiadam wykształcenie średnie techniczne, silną motywację do do pracy ,odporny na stres oraz opanowanie w sytuacjach niebezpiecznych, szybka ocena sytuacji oraz podejmowanie działań. Umiejętność współpracy w zespole oraz kierowanie zespołem. Jestem otwarty na nowe doświadczenia oraz konsekwentny w działaniu.

 49. Witam mam 29 lat posiadam wykształcenie średnie techniczne język norweski na poziomie podstawowym .Mam nadzieję, że ta krótka charakterystyka mojej osoby zachęci Państwa do bezpośredniej rozmowy ze mną, podczas której będę mógł pełniej zaprezentować swoją kandydaturę.

 50. Jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam prawo jazdy kat..B..C.. .Jestem mężczyzną zdrowym silnym i dobrze zbudowanym odpornym na stres bez nałogów żadnej pracy się nie boję mogę wyjechać na stałe….tel..+48607520480

 51. Witam.Mam 26lat,bez nałogów,prawo jazdy kat.B,doświadczenie w pracy fizycznej głównie budownictwie we Francji,pracowałem również w ubojni w Danii.Chętnie podejmę pracę na platformie wiertniczej.Proszę o odpowiedź

 52. praca na platformie wiertniczej na 26 grudnia 2012 @ 00:03

  Witam,

  36 lat marynarz-silny psychicznie i fizycznie.

  11 lat doswiadczenia na morzach i oceanach.

  Poszukuje pracy na platformie wiertniczej.

  Jezyki plynnie:angielski,hiszpanski,wloski i niemiecki.

  Prosze o kontakt pod numerem telefonu:0049 151 43 62 72 88

 53. DarekSebastjan na 26 grudnia 2012 @ 06:14

  Witam nazywma sie Darek szukam pracy w skandynawii obecnie mieszkam w Szwecji wiek 34 jezyk ang w stopniu komunikatywnym podstawy szwedzkiego Przez ostatnie 5 lat pracowałem jako marynarz na statkach handlowych typu ro ro refeer bulk carrier

  Jag heter Darius och jag är personen ni letar efter. Jag har stor vana av omväxlande arbete från mina år på sjön, då jag arbetade som matros

  Jag söker arbete som produktionspersonal, industriarbetare

  Jag är gillar ordning och reda och är bra på att arbeta i högt tempo.

  Jag har lätt för att kommunicera med människor, tar ansvar och eget initiativ.
  Jag är registrerat in pa Migrationsverket som EU / EES medborgare med uppehallsrätt, och pa Arbetsförmedlingen Sverige.

  Jag kan jobba dagtid, kvällstid och helger. Jag är 34 år, stor och stark.
  Jag är född i Polen. Jag har bott i Sverige åtta månader, talar och förstår bra svenska. Jag skulle vilja fortsätta mitt liv här i Sverige och det skulle vara ett nöje att få göra det mer er.

  Ser fram emot att få träffa er.

  Name: Dariusz Gubernat
  Date of birth: 19.12.1978
  Address:
  Zip code: 238 39
  City: Oxie Sverige
  Phone:
  Mobile: 0765926120

 54. wiek 28 lat , silny czynnie uprawiający sport,uczciwy odporny psychicznie i fizycznie. ostatnie zatrudnienie : technik utrzymania ruchu , znajomość obsługi i naprawy wielu urządzeń m.in komax , spawarek ultradzwiękowych firmy schunk itp, wykształcenie : technik logistyk

 55. jarosław adaszek na 27 grudnia 2012 @ 15:29

  jestem zainteresowany oferta.Mam 34 lata ,dobrze zbudowany,z wykształceniem średnim,z angielskim,odporny na stres i bez nałogów.proszę o kontakt 784791468

 56. Witam,

  Mam 32 lata. Jestem absolwentem PW wydział chemiczny. Jestem b. odporny na stres i nie boje sie pracy w trudnych warunkach. Angielski bardzo dobry, francuski podstawowy.
  Prosze o kontakt pod numerem 502 101 228.

 57. Witam!
  Jestem bardzo zainteresowany pracą oraz przesiedleniem się do Norwegii.Mam 41 lat , żonę ,dwoje dzieci (syn lat 18,córka lat 13)Cała moja rodzina pragnie osiedlić sie tam wraz ze mną(również 18 letni syn,który w przyszłym roku ukończy Technikum Lotnicze we Wrocławiu). Oczywiście muszę wyjechać jako pierwszy ,aby przygotować wszystko do osiedlenia się tam a przede wszystkim uzyskać pozwolenie na pracę ,oraz tę pracę podjąć.Zaznaczam iż jesteśmy z żona osobami wykształconymi (oboje po technikach+ żona dodatkowo studium z zarządzania)Ja wykonuję zawód spawacza i cieśli-zbrojarza(posiadam ukończone specjalizacje i certyfikaty i posiadamy prawo jazdy)
  Jesteśmy oboje zdeterminowani,chcemy sie uczyć języka i stworzyć godne warunki do życia naszym dzieciom i wnukom.Niestety nie jest to możliwe w Polsce co odczuwamy na własnej skórze.Bardzo proszę o informacje w jaki sposób i jakie warunki muszę spełnić aby otrzymać to zatrudnienie! Pozdrawiam jarek224@interia.eu
  tel.+48664535813

 58. Witam
  Mam 38 lat , angielski w stopniu komunikatywnym . Chcę na stałe mieszkać i pracować w Norwegii , chętnie podejmę pracę na platformie . Pracy fizycznej się nie boje ( pracowałem na kopalni ) , jestem odporny na stres obecnie pracuje w firmie na stanowisku specjalisty i mam pod sobą około 75 pracowników .
  Pozdrawiam
  tel.
  +48516578341

 59. Bartłomiej na 31 grudnia 2012 @ 03:37

  Witam!
  Jestem młodym i pracowitym człowiekiem i nie boję się żadnych wyzywań ,bardzo szybko się uczę ,angielski znam więcej niż w stopniu kontaktowym (100% na maturze o czymś świadczy).Bardzo zależy mi na pracy ponieważ muszę utrzymać swoją rodzinę.
  Bez nałogów.
  Pozdrawiam
  kom. 602 628 535

 60. miroslaw33 na 1 stycznia 2013 @ 15:13

  Witam. Mam 33 lata. Jestem absolwentem ATR Bydgoszcz. Obecnie pracuję jako kierowca samochodów ciężarowych na trasach Dania-Szwecja-Norwegia. Dobra znajomość języka angielskiego. Zawsze marzyłem o pracy na platformie wiertniczej. johan221@wp.pl

 61. Witam.
  Mam 26 lat niedawno skończyłem studia w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prowadzę zdrowy tryb życia, jestem wysportowany i nie boję się ciężkiej pracy. Dobrze władam językiem angielskim, a językiem niemiecki w stopniu podstawowym. Nie posiadam żadnych nałogów tj nie piję alkoholu, nie palę papierosów oraz nie używam innych “dopalaczy”. Bardzo zależy mi na tej pracy dlatego proszę o kontakt.
  Tel: 794218616
  Email: rudhulit@gmail.com

 62. Witam ma27lat nieboje sie ciezkiej pracy i lubie adrenaline a przy takie pracy napewno jest

 63. Witam

  Jestem konkretnym ciężko pracującym 30 latkiem
  Posiadam książeczkę żeglarską i podstawowe certyfikaty BSTC , aktualny paszport, wykupione ubezpieczenie na wszystkie kraje europy poza Polską. JEstem otwarty na propozycje i nowe wyzwania.
  tel. do kontaku: 502557146

 64. Witam mam 25 lat i niebije sie cieszkiej pracy obecnie pracowalem w firmie track tec przy produkcj podkladow kolejowych mam uprawnienia na suwnice kat.1 i kat.2 prosze o katakt

 65. Witam

  Jestem sprawny fizycznie,szybko przystosowuję się do nowych warunków pracy,posiadam wykształcenie średnie, angielski komunikatywny, potrafię pracować w zespole. Mam silną motywację do pracy. Dotychczas pracowałem jako mechanik maszyn, mechanik samochodowy, ślusarz,magazynier. Jestem gotowy podjąć wyzwanie jakim niewątpliwie jest ciężka praca na platformie.
  Tel. +48 609 948 911

 66. Mam 24 lata. Posiadam zawód inżyniera mechanika. Pracowałem jako elektromechanik, technolog i konsultant techniczny. Posiadam szkolenie SEP do 1 kV. Bardzo szybko się uczę. Od kilku lat uprawiam sport wyczynowo. Język angielski w stopniu bardzo dobrym. Język niemiecki w stopniu podstawowym. Kawaler. Bardzo chętnie podejmę pracę na platformie wiertniczej. Kontakt: adam.smigielski22@wp.pl

 67. witam bardzo intersuje mnie praca na platformie z zawodu spawcz pracowałem juz w niemczech ,hiszpani , wiem co to ryzyko zawodowe prosze o kontakt

 68. kubadrescik na 7 stycznia 2013 @ 18:27

  Witam obecnie jestem zatrudniony na stanowsku montra elektrowni wiatrowych dla firmy Enercon,gdzie pracuje juz trzy lata.Praca jest ciężka i niebezbieczna wiec myśle że i ta oferta nie byłaby problemem.Język angielski na poziomie bardzo dobrym do tego dochodzi jeszcze komunikatywny niemiecki i rosyjski.Wciąż szukam nowych wyzwan ,o tej pracy myślałem już wcześniej lecz zamiast morza wybrałem wysokość:)Gdyby przeprowadzany był ponowny nabór prosze o kontakt pod numerem telefonu 0048 534945818

 69. Piotr Lankamer na 7 stycznia 2013 @ 22:05

  Witam.Jestem silnym i odpornym na stres człowiekiem.Obecnie mam 33 lata wyk.średnie,komunikatywny,uprawiam sporty siłowe,nie karany.Praca fizyczna nie jest mi obca,pracowałem na budowach w Polsce jak i za granicą,przez ostatnie 5 lat pracowałem w Dani(kierowałem kilkuosobowa grupa ludzi),rok tez spędziłem w Szkocji gdzie podszkoliłem swój język angielski na poziomie lepszym niż komunikatywny.Bardzo chętnie podejmę się pracy na plarformie wiertniczej.Prosze o kontakt- lala040380@wp.pl
  tel.+48 793 216 663.

  • Piotr Lankamer na 7 stycznia 2013 @ 22:09

   Witam.Jestem silnym i odpornym na stres człowiekiem.Obecnie mam 33 lata wyk.średnie,komunikatywny,uprawiam sporty siłowe,nie karany.Praca fizyczna nie jest mi obca,pracowałem na budowach w Polsce jak i za granicą,przez ostatnie 5 lat pracowałem w Dani(kierowałem kilkuosobowa grupa ludzi),rok tez spędziłem w Szkocji gdzie podszkoliłem swój język angielski na poziomie lepszym niż komunikatywny.Bardzo chętnie podejmę się pracy na plarformie wiertniczej.Prosze o kontakt- lala040380@wp.pl
   tel.+48 783 216 663.

 70. Witam nazywam się Jakub mam 28 lat.
  Wyrażam chęć podjęcia pracy na platformie wiertniczej w Norwegii.

  Jestem osobą o kilkuletnim doświadczeniu w operowaniu maszyn ciężkich takich jak Koparka jednonaczyniowa , buldozer , spychacz , wozki widlowe wysokiego składowania ostatnie uprawnienia to operator wiertnic poziomych i horyzontalnych celem wyjazdu do Norwegii . Język angielski bardzo dobry , w Anglii pracowałem jako tłumacz dla Polskich pracowników. Szybko się uczę .

  Jestem silna osobą cieszącą się dobrym zdrowiem fizycznym i psychicznym , jestem zdeterminowany do podjęcia pracy w Norwegii, jestem bez nałogów.
  Liczę na dłuższą współpracę
  kontakt : e-mail elephantix@tlen.pl , kom 532 462 851

  pozdrawiam Jakub Wojturski

 71. Witam poszukuje pracy za granica mam 20 lat moje wyksztalcenie to zasadnicze zawodowe jestem ambitny dobrze sprawny fizycznie bez nalogow jestem gotow podjac kazde potrzebne do pracy szkolenie moj numer tel 537099671 email emil991_16@o2.pl czekam na odpowiedz i pozdrawiam

 72. Witam poszukuje pracy za granica mam 20 lat moje wyksztalcenie to zasadnicze zawodowe jestem ambitny dobrze sprawny fizycznie bez nalogow jestem gotow podjac kazde potrzebne do pracy szkolenie moj numer tel 537099671 email emil991_16@o2.pl czekam na odpowiedz i pozdrawiam:))

 73. Dane osobowe:
  Imię i nazwisko: Hubert Cesarski
  data urodzenia:1986r.
  stan cywilny: kawaler
  telefon: 518339567
  e- mail: ppdh@vp.pl
  WYKSZTAŁCENIE:
  2002-2006- Technikum Budowlane im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie, zdobyty zawód technik drogownictwa
  ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW:
  – j. angielski – w stopniu komunikatywnym.
  INNE KWALFIKACJE:
  – ukończony kurs prawa jazdy, kat. B,C;
  -znajomość obsługi komputera;
  – doskonała zdolność komunikacji;
  – solidność w wykonywaniu poleceń;
  – umiejętność współpracy w zespole;
  – pozytywny stosunek do firmy;
  – akceptacja założeń i celów firmy.
  ZAINTERESOWANIA:
  -sport;
  -motoryzacja.
  DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
  09.10.2006-01.04.2007r- Kierowca w zasadniczej służbie wojskowej.
  01.05.2007-01.06.2008r- Własna działalność gospodarcza:
  -Praca jako podwykonawca, szlifierz posadzek betonowych i kierowca dla szwedzkich firm.
  01.10.2008-31.12.2011r- Zakład Karny Goleniów:
  -Praca na stanowisku starszego strażnika,
  -Ukończony kurs BHP.
  01.07.2012-18.08.2012r- Firma LODOS:
  -Kierowca, przedstawiciel handlowy.
  05.03.2012-14.12.2012r- Holandia:Uitzendburo Best Choice BV io Witte Ruiter -Praca na pakowni i kierowca.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi osobowymi dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie w ustawa z dnia 29. 08. 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883).

 74. Krzysztof Sacha na 13 stycznia 2013 @ 15:02

  witam, jestem zainteresowany powyższą pracą. Mam 22 lata, jestem osobą silną i wysportowaną. Język angielski znam w dobrym stopniu. Proszę o kontakt kom 790370595

 75. WITAM MAM 30 LAT I JESTEM GOTÓW PODJĄĆ PRACE OD ZARAZ PRACOWAŁEM 8LAT W FIRMIE BUDOWLANEJ JAK TEŻ PRZY ZBROJENIACH I CZYSZCZENIU KONSTRUKCJI METALOWYCH POSIADAM BADANIA WYSOKOŚCIOWE UPRAWNIENIA SPAWALNICZE PRAWO JAZDY JAK RÓWNIEŻ KARTĘ PŁYWACKĄ PROSZĘ O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEJ KANDYDATURY POZDRAWIAM PIOTR TEL. 608-685-484

 76. Witam, mam 26 lat, jestem absolwentem technikum elektronicznego, mam pięć lat doświadczenia w branży energetycznej WN(Wysokie Napięcie) jak i nn(niskie napięcie), pracowałem przy bardzo różnych projektach w tej branży np. systemy SCADA, systemy BMS, budowa GPZ-ów(Głównych Punktów Zasilania). Posiadam uprawnienia SEP E i D do 110 kV.

  pozdrawiam

 77. Witam
  W swojej historji zawodowej mam przepracowane sześć lat na stanowisku od pomocnik malarza do kontroler jakości w Firmie Komfort LTD w Ayllesford w Anglii zajmującej sie malowaniem elementów aluminiowych metodą proszkową. W firmie Matrix Solution równiez w Anglii pracowałem jako Specjalista od systemów wodouodparniania systemem Triflex pracę wykonywałem rzetelnie, pracowałem na teranie całej anglii od 11 do 18 godzin na dobę, często zdażało mi się pracować siedem dni w tygodniu.

 78. pracowałem jakiś czas w Stanach, teraz wróciłem i szukam pracy w Norwegii, chętny do pracy od zaraz, michal.kowalski.wzg@o2.pl 513693646

 79. Jestem zainteresowany powyższą ofertą.
  Więc prosze o jakieś bliższe dane gdzie mam wysłać swoje Cv na meila.
  Pozdrawiam Maciej

 80. Witam jestem cieślą górniczym z zawodu aktualnie pracującym interesuje mnie państwa oferta pracy na platformie wiertniczej. Jestem przyzwyczajony do ciężkich warunków fizycznych które spotykam na codziennie posiadam dużą odporność psychiczną. Bardzo chciałbym podjąć taką pracę, jestem nastawiony na rozwój sowich umiejętności i naukę języka.
  Z góry dziękuje i czekam na ewentualny kontakt 515195458

 81. Witam podejme prace na platformie wiertniczej. e-mail michalrbb@o2.pl Prosze o kontakt.

 82. witam – szukam pracy w Norwegii tel: 793-45-00-83 nie posiadam nałogów, jestem punktualny i nie boję się ciężkiej pracy, skończyłem Technikum elektryczno mechaniczne, jako specialista od instalacji elektrycznych. Praca na platformie wiertniczej mile widziana.

 83. Witam. Mam 25 lat.Zainteresowałem się państwa ofertą pracy. Jestem osobą pracowitą , zdyscyplinowaną oraz solidną. Doskonała kondycja fizyczna , znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym /języka rosyjskiego w stopniu podstawowym. Jestem przyzwyczajony do ciężkich warunków ,oraz do pracy pod stresem. Szybko przyswajam wiedzę i uczę się nowych rzeczy. Jestem ogromnie zmotywowany i gotowy poświęcić się pracy na długie lata. Gotowość do wyjazdu od zaraz. Posiadam tytuł inżyniera budownictwa, niestety nie posiadam doświadczenia w sektorze oil & gas engineering, lecz jestem gotowy na rozwijanie moich umiejętności podczas pracy. Ogromnie trudno jest znaleźć prace w tym sektorze, co usiłuję zrobić już od długiego okresu czasu. Jestem osobą uczciwą , sumienną bez nałogów gotową poświęcić się całkowicie pracy. Potrzebuję jedynie szansy aby pokazać że jestem bardzo solidnym pracownikiem i w perspektywie czasu okazać się bardzo wartościowym. Proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam Arnold

 84. Witam. Podejmę pracę na platformie wiertniczej od zaraz- mam doświadczenie w pracy na morzu(statki/ tankowce) oraz kursy. Prosze o kontakt : e-mail : darek14811@wp.pl

 85. Witam,
  Mam na imię Przemek i mam skończone 25 lat. Jestem ratownikiem medycznym z 3 letnim doświadczeniem zawodowym. Nie boję się wyzwań i ciężkiej pracy (w swojej cały czas tego doświadczam). Jeżeli byli by Państwo zainteresowani współpracą ze mną proszę o kontakt przemyslawpioterek@gmail.com.
  Pozdrawiam

 86. Witam. Mam 26 lat, pracowałem już ciężko nie jeden raz i nie boję się tego. Lubię pokonywać nowe przeszkody i jestem pewien ze sprostam każdemu zadaniu. proszę o kontakt mailowy hmatyjasik@gmail.com

 87. OTmax1971 na 13 lutego 2013 @ 08:28

  Jestem zainteresowany pracą od zaraz na platformach wiertniczych jako spawacz. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako spawacz, zwłaszcza w Finlandii w elektrowni atomowej. Pracowałem również przy budowie metra w Polsce oraz w stoczniach jako spawacz. Posiadam certyfikaty spawalnicze – niemieckie, fińskie i polskie.( aktualne) -111, 135, 136, 138, 141. Bardzo dobrze znam rysunek techniczny i potrafie prawidłowo go odczytać. Znam języki angielski i niemiecki – podstawowy,rosyjski komunikatywny. Prosze o kontakt na meila – max1971@onet.com.pl

 88. Kamil 1984 na 17 lutego 2013 @ 16:45

  Witam, jestem zainteresowany pracą na platformach wiertniczych. Mam 28 lat jestem wysoki (194 cm) i silny. Nie boję się ciężkiej pracy fizycznej, jestem odporny fizycznie i psychicznie. Aktualnie pracuję od 8 lat jako kierowca samochodów ciężarowych. Angielski na dobrym poziomie, jestem uczciwy, sumienny, pracowity. Liczę na możliwość współpracy

 89. Witam

  Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z Państwem, proszę o dopuszczenie nas do procesu rekrutacji. Jesteśmy w stanie zorganizować znajomych, którzy również pracowali z nami zagranicą. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie zawodowe nabyte w Holandii i Austrii. Mamy czynne prawo jazdy kat.B Prosimy o kontakt, podejmiemy każdą pracę +48 530 565 203 Mój adres e-mail: michrym@wp.pl Z poważaniem Michał i Agnieszka

  Hello

  We are interested in working with you, please leave us to the recruitment process. We are able to organize your friends who also worked with us abroad. We have several years of professional experience in the Netherlands and Austria. We have open driving license category B Please contact us, we will take any job +48 530 565 203 My e-mail: michrym@wp.pl Sincerely,

 90. Witam, mam 25 lat Chętny do pracy na platformie. bez nalogow sprawny fizycznie. od 3 lat pracuje za granica w uk angielski w stopniu komnikatywnym.
  ciabarek@gmail.com

 91. Witam
  Jestem zaintersowany praca na platformie.Jestem młodą szybko ucząca się osoba.Prosze o kontakt nedel124@gmail.com

 92. Witam Mateusz mam 23 lata moje całe prace poświęciłem na maszynach i urządzeniach mechanicznych naprawiałem różnego rodzaju sprzetu ciężkiego mam duży staż w tej dziedzinie jestem po szkole zawodowej (mechanik samochodów ciężarowych i sprzętu ciężkiego )znam podstawy języka angielskiego i Rosyjskiego oraz komunikatywny niemiecki
  Chodze do szkoły aby poprawić swój Język Angielski . Jestem sprawny fizycznie jak i psychicznie mam mocne nerwy ,podejmę prace od zaraz . tel +48 603 964 447 mateuszbolminski@tlen.pl
  Z poważaniem Mateusz

 93. Witam,
  Dwie osoby zainteresowane pracą,
  Pozdrawiam

 94. cranczers na 2 marca 2013 @ 00:15

  Proszę o kontak mailowy
  cranczers@gmail.com

  pozdrawiam
  Adam S.

 95. Piotrek19 na 3 marca 2013 @ 16:21

  Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt 691-390-951 marzena.legawiec@onet.pl z poważaniem Piotr

 96. arek1991x na 4 marca 2013 @ 20:15

  Witam mam 22 lata ukonczylem szkole srednia jako technolog programista obrabiarek CNC posiadam bardzo duza wytrzymalosc psychiczna i fizyczna… Mam juz na swoim koncie prace za granica w szwecji jako monter rusztowan. Komunikatywny j. angielski i troche niemiecki… biegla znajomosc komputera. Posiadam prawo jazdy od 4 lat…szybko przystosowuje sie do nowej pracy i nalezycie wykonuje powierzone mi obowiazki… pozdrawiam tel: 725 869 938 ajez91@wp.pl

 97. domeklipki na 5 marca 2013 @ 12:58

  Witam jestem zainteresowany państwa ofertą proszę o podanie adresu pod który mogę wysłać moje CV. Telefon kontaktowy 785 207 140 domeklipki@gmail.com lub dominik-lipinski@o2.pl z poważaniem Dominik.

 98. Robert-773 na 6 marca 2013 @ 10:33

  35 lat
  – zawodowa szkoła elektryczna
  – uprawnienia spawalnicze TIG 141
  – uprawnienia na wózki widłowe
  – prawojazdy kat B.
  2 lata spędziłem w UK, angielski komunikatywny, obecnie uczę się Norweskiego w Toruńskim EMPIKu

  Rok pracowałem w Norwegii w Namsos w firnie AVIS posiadam referencje i świadectwo pracy. Wiem jakie procedury trzeba przejść aby legalnie pracować w Norwegii, doskonale orientuje się w norweskich zwyczajach i trybie pracy. Jestem gotowy przebyć szkolenia, i wyjechać. 66-11-55-252

 99. Michalgejzer na 6 marca 2013 @ 14:04

  Dzien dobry szukamy pracy za granica w Norwegi na platformie wiertniczej ! od zaraz bardzo sprawni fizycznie i zmotywowani do pracy ! bardzo prosimy o kontakt ! Jędrzej (22 lat) michal (24lat) pod nr 881669749 oraz 535093157 lub na adres meil michalgejzer@vp.pl renbil18@wp.pl dziekujemy

 100. Ronin7677 na 8 marca 2013 @ 22:42

  Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, proszę o kontakt ronin987@interia.pl z poważaniem Jakub.

 101. witam, mam 27 lat i jestem mocno zdeterminowany aby podjąć tą pracę, jestem silny fizycznie, pracowałem jako dekarz oraz w ogólnobudowlance, proszę o odzew.

 102. witam, mam 27 lat i jestem mocno zdeterminowany aby podjąć tą pracę, jestem silny fizycznie, pracowałem jako dekarz oraz w ogólnobudowlance, nie mam lęku wysokości, proszę o kontakt marciniak86@op.pl nr 506724250

 103. Witam. Jestem 25 letnim kulturalnym , ambitnym, silnym fizycznie, odpornym na stres mężczyzną. Skończyłem technikum budowlane, obecnie studiuje na kierunku BHP. Nie boje się ciężkiej pracy , doskonale ją poznałem pracując na budowie jak i w danym momencie gdyż pracuje na kopalni. Mam również doświadczenie w pracy za granicą, pracowałem w Irlandii oraz Turcji. Język angielski opanowałem w stopniu bardzo dobrym, a niemiecki w podstawowym. Chciałbym podjąć prace na platformie wiertniczej. Mój adres email – tomaszjasmer@wp.pl Pozdrawiam.

 104. miziol07 na 21 marca 2013 @ 12:12

  Witam, mam 28 lat. jestem normalnej budowy ciała, silny fizycznie. jestem odporny na prace w trudnych warunkach fizycznych oraz stres. Pracowałem wcześniej w Szwecji i Niemczech. skończyłem szkołę zawodową a następnie technikum budowlane. nie mam żadnych zobowiązań typu dzieci. jestem dyspozycyjny od 01-07-2013.
  miziol07@vp.pl 796914383 Pozdrawiam

 105. Witam. Mam 25 lat .Jestem bardzo dobry sprawnie fizycznie i psychicznie. Pracowałem fizycznie w kilku firmach budowlanych jako ciesla zbrojarz dekarz i jako monter rusztowan. Posiadam uprawnienia na suwnice kategori 1 S – Suwnice, wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu
  roboczego lub z kabiny oraz żurawie stacjonarne warsztatowe: – hakowe ogólnego przeznaczenia. bez ogranicznika. z certyfikatem na cala unie eu. PRAWO JAZDY KAT. B
  uprawnienia na wozki widłowe 5 typow wraz z wymiana butli gazowej z certyfikatme unijnym. Bardzo szybko się ucze:) Pracowalem już za granica w Niemczech i Holandi co Mi jezyk ang jest bardzo dobrze znany w stopniu komunikatywnym a nawet powiedziałbym w stopniu dobrym. Mój tel to 726 087 230. Jestem gotowy do szkoleń od zaraz i do podjecia pracy na platformie. Proszę o kontakt:)

 106. imperator na 24 marca 2013 @ 22:02

  Witam serdecznie mam 26 lat nie boje sie ciężkiej pracy,jestem odporny fizycznie jak i psychicznie.Praca za granicą w ciężkich warunkach w zupełności mi odpowiada.Pracowałem 4 lata w irlandi od 1,5 roku pracuje na kopalni więc ogromny wysiłek i trudne warunki nie są mi obce.Znam język angielski na poziomie komuniktywnym,mam silną motywacje do pracy i jestem do niej gotowy w każdej chwili,w każdym miejscu na swiecie. Czekam na oferty. imperator7@o2.pl tel.696 855 374

 107. mitrofanycz na 24 marca 2013 @ 23:51

  Witam! Prosze o kontakt na mail mitrofanycz@gmail.com

 108. kaka1987 na 26 marca 2013 @ 11:14

  Witam serdecznie mam 26 lat i bardzo interesuje mnie praca na platformie wiertniczej.
  Jestem bardzo sprawny fizycznie uprawiam wiele sportów silowych jak i również wytrzymałościowych.pracowałem już za granica:szwecji, szkocji i w Niemczech przy bardzo ciężkich pracach fizycznych po kilkanaście godzin dziennie także ciezka praca nie jest dla mnie nowoscia.Pracowalem także na wysokościach,lubie podejmowac ryzyko i nie boje się ciężkich i nie bezpiecznych prac.Znam także angielski w stopniu komunikatywnym i posiadam prawo jazdy kategorii “b”.Czekam na oferty tel.514325765.
  borys588@interia.pl

 109. michalk_87 na 29 marca 2013 @ 16:19

  witam..jestem sprawnym fizycznie 26 latkiem, z wykształcenia inżynier geodeta…od 3 lat pracuję w zawodzie…pracowałem przy dużych projektach inżynieryjnych. Nie boję się ciężkiej pracy fizycznej, jestem niekaralny, angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym. Poszukuję dobrze płatnej pracy. Proszę o kontakt michalk_87@o2.pl lub tel 692 545 696

 110. arturpaprocki3 na 3 kwietnia 2013 @ 22:08

  Witam.Mam 43 lata i jestem chętny do pracy od zaraz .Obecnie pracuję w firmę kolportażowej.

 111. Dzień Dobry !
  Jestem zdeterminowaną, odpowiedzialną i energiczną osobą , która nie boi siępodejmować ciężkich wyzwań.Posiadam 5 letnie doświadczenie w pracy na produkcji w Anglii, opanowałem obsługę wielorakich maszyn,a także ich naprawę.
  Moja znajomość języka angielskiego jest bardzo dobra a niemieckiego dobra.
  Proszę o kontakt mailowy pawelsabura@onet.eu lub telefoniczny +48 532432291.

 112. Dzień Dobry !
  Jestem zdeterminowaną, odpowiedzialną i energiczną osobą , która nie boi siępodejmować ciężkich wyzwań.Posiadam 5 letnie doświadczenie w pracy na produkcji w Anglii, opanowałem obsługę wielorakich maszyn,a także ich naprawę.
  Moja znajomość języka angielskiego jest bardzo dobra a niemieckiego dobra.
  Proszę o kontakt telefoniczny +48 532432291.

 113. Jestem zainteresowany pracą na platformie. Jestem młody, energiczny człowiek. Mam 28 lat, jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, pochodzę ze Słowacji. mój kontakt: +421 904 590 240

 114. marek.wojciechowski na 14 kwietnia 2013 @ 20:17

  witam mam 21lat z zawodu ślusarz jestem młody energiczny,sumienny i chętny do pracy platformie mój kontakt 669776849

 115. michalparaf na 14 kwietnia 2013 @ 21:54

  Mam 27 lat. Jestem inżynierem technologi chemicznej. Ta dziedzina nauki zajmuje się ropą od wydobycia aż po przerób w rafinerii. Znam angielski w stopniu dobrym i ciągle pogłębiam swoje umiejętności językowe. Bez nałogów. Czynnie uprawiam sport.

  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury oraz o kontakt na adres mailowy michalparaf@gmail.com

 116. Witam mam 28 lat . Z wykształcenia jestem technikiem urządzeń sanitarnych w specjalności nowoczesne techniki grzewcze.Posiadam szereg uprawnień potwierdzających moje kwalifikacje takie jak:uprawnienia na koparko-ładowarke,koparki obrotowe wszystkie typy,wiertnice poziome z zasilaczem hydraulicznym wszystkie typy, prawo jazdy kat. A, B, B+E.
  Mam duże doświadczenie w pracach na wiertnicy horyzontalnej (8 lat) i urządzeniach towarzyszących.Dobrze czuje się w pracy zespołowej ,na co dzień kieruje brygadą ludzi.
  Jestem sumienny i odpowiedzialny. Nie man żadnych nałogów ,jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Jezyk angielski w stopniu komunikatywnym .Jestem zainteresowany tą oferta – proszę o kontakt mailowy tomekhdd84@gmail.com .

 117. Witam!! Nazywam się Wojtek mam 26 lat i aktualnie przebywam w Szkocji (5lat) wykształcenie średnie zarządzanie informacją. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe (praktyka 5lat) ukończylem kurs spawacza (MIG MAG) prawo jazdy kat.B jezyk angielski oceniam na dobry gdyż używam go na codzień. Jestem osobą wysportowaną, komunikatywną i potrafie znakomicie pracować w grupie. Przeprowadzka do Norwegi to nie problem 🙂 prosze o wiecej informacji na zefelll@vp.pl z góry dziękuje i pozdrawiam :))

 118. beniamin.trzebowski na 17 kwietnia 2013 @ 12:42

  Witam, mam 22lata, posiadam wykształcenie średnie, pracowałem w kanalizacji i wodociągach, wykładałem kostkę brukową. Umiem ciężko pracować. Moja znajomość języka angielskiego jest w stopniu dobrym, jestem w trakcie kursu prawa jazdy, bez nałogów, lubię pracwać w grupie ludzi, poszukuję pracy za granicą ze względu na ciężką sytuację rodzinną, której nie można poprawić przy polskich zarobkach. Mój mail : beniamin.trzebowski@gmail.com

 119. Witam,

  Chętnie podejmę się pracy, proszę o kontakt na maila: d.solinski@gmail.com

  Pozdrawiam
  Damian

 120. witam mam 21 lat pracowalem w Hollandi na rusztowaniach na wysokosciach w atenach jako aluminiarz i spawacz i jestem zainteresowany ta praca prosilbym o kontakt na podany email winston1987w@gmail.com

 121. witam pracowalem do grudnia zeszlego roku w norwegi od 2007 posiadam wszystkie pozwolenia oraz papiery na prace w norwegi papiery na lifty 3 klasy pracowalem jako spawacz w stoczni znam dobrze angielski oraz srednio norweski umiem rowniez nurkowac czesto nurkuje ze sprzetem na 30-40 m znam sie na montarzu konstrukcji stalowych jak i tez spawalem rury (certyfikat spawacza mig mag tig z iso) jezeli panstwo rozpatrza pozytywnie moja kandydature napewno sie panstwo niezawioda w razie zainteresowania prosze o kontakt telefoniczny (zadko jestem na internecie) 0048 505-471-948 DZIEKUJE ZA ZAINTERESOWANIE I PRZECZYTANIE TEJ WIADOMOSCI POZDRAWIAM

 122. Arekarkady na 30 kwietnia 2013 @ 11:55

  Dzień dobry,
  Jestem zainteresowany wymienioną ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracy w rolnictwie, znam dobrze język angielski, prawo jazdy kat.B.
  Proszę o kontakt.
  Pozdrawiam
  Arek, 35 lat.
  kom.500261286
  arkadiuszadamw@interia.pl

 123. robert mazur na 12 maja 2013 @ 09:30

  TA PRACA JEST BARDZO CIĘŻKA LECZ JESTEM PRZYZWYCZAJONY PRACOWAŁEM JAKO ROBOTNIK BUDOWLANY ORAZ ELEKTROMĄTER GÓRNICZY

 124. Witam
  Jestem zainterysowany tą pracą nie tylko ze względu na oplate a rownież dlia tego zeby poznac nowych ludzi i zdobyc nowe doswiadczenie. mvdua07@tlen.pl

 125. Marcin W na 17 maja 2013 @ 17:56

  Witam, mam 25 lat, ukończyłem technikum budowlane wraz z dyplomem potwierdzającym kwalifikacje, mam doświadczenie w ciężkich pracach budowlanych jak i pracach przy obróbce metalu(tokarki, wiertarki stołowe). Posiadam prawo jazdy kat.B, uprawnienia na koparkę obrotową i jako kierowca-operator wózków jezdniowych napędzanych. Jestem osobą sprawną fizycznie(szczegółowe badania psychofizyczne przed przystąpieniem do wojska) , ambitną, odpowiedzialną, szybko się uczącą, odporną psychicznie, zdyscyplinowaną a przede wszystkim wszechstronną, umiejącą dostosować się do każdych warunków. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Odbyłem kilka służbowych wyjazdów zagranicznych. Posiadam bardzo dobrą opinię z wojska jak i innych miejsc pracy. Jestem pewien że nie będą państwo zawiedzeni inwestując w moją osobę. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

 126. Mam 25 lat. bez nalogow. znajomosc jezyka ang. bdb. nie boje sie ciezkiej fizycznej pracy.adamwereszczynski1@gmail.com
  Adam

 127. Gdzie moge wyslac CV?

 128. rickson1 na 20 maja 2013 @ 22:47

  Witam. Nazywam się Robert, mam 29 lat i jestem zainteresowany praca na platformie wiertniczej. Od 21 roku pracuję na budowie – nie boję się ciężkiej pracy oraz prac na wysokościach. Czynnie uprawiam sport – siatkówka i piłka nożna.
  Posiadam prawo jazdy kat. B.
  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (cały czas się dokształcam).
  Jestem pracowity, odporny na stres, łatwo nawiązuję kontakty, szybko się uczę, nie posiadam nałogów.
  Proszę o kontakt mailowy: robert10-86@tlen.pl lub tel: 509938139.

 129. BartoszSpychala na 23 maja 2013 @ 17:47

  Witam, nazywam się Bartosz Spychała, mam 20 lat. Jestem po skończonym LO + matura (w tym j.ang – rozszerzenie z wysokim wynikiem). Jestem bardzo wysportowany, trenuję sporty siłowe. Nie boję się żadnej pracy i jestem gotów by poświęcić się ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że przekonam o tym państwa na rozmowie kwalifikacyjnej.

 130. Witam. Nazywam się Piotrek, w czerwcu będę miał 23 lata. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Zdaję sobie sprawę, iż praca nie należy do łatwych, jednakże nie boję się ciężkiej pracy. Od 2011r pracuję w jednej z restauracji dużej korporacji, więc wiem co to znaczy pracować pod presją i wypełniać swoje obowiązki w wyznaczonym czasie.
  Jestem wysportowany, chodzę na siłownie i basen.
  Jestem osobą bardzo komunikatywną i łatwo nawiązującą nowe znajomości.
  Język angielski mam opanowany w bardzo dobrym stopniu (matura zdana na +90%).
  Posiadam prawo jazdy kat. B.
  Mam chęć do pracy i nigdy się nie poddaję. Swoją pracę staram się zawsze wypełniać jak najlepiej. Umiem pracować pod dużą presją i bardzo szybko się uczę.
  Jestem wolny od wszelkich nałogów, chorób – w tym morskiej i lokomocyjnej.
  Niekarany.
  Proszę o kontakt mailowy : ritsuryo1@gmail.com lub tel: 724843449.
  Pozdrawiam,
  Piotr Borowski.

 131. mariuszkos na 27 maja 2013 @ 10:26

  witam panstwa mam 36 lat zainteresowany jestem praca fizyczna na takiej platformie nie przeraza mnie niska temperatura i trudne warunki pracy jestem sumiennym i zdycyplinowanym pracownikiem bardzo prosze o pozytywne rospatrzenie mojego listu pozdrawiam

 132. Witam, mam na imię Mateusz, 22 lata,
  – technik Informatyki – Administracja i zarządzanie sieciowymi sys. operacyjnymi
  – studiowałem na AGH – Wydział Wiertnictwa Nafty i Gazu – Geologia (I semestr) później przerwałem (sprawy prywatne, chciałbym kiedyś kontynuować)
  – angielski znam dobrze w mowie i piśmie

  praca:
  – kierowca w pizzerii 6 miesięcy (o ile ma to jakiekolwiek znaczenie )
  od dwóch lat jestem zatrudniony jako “Monter el. aluminiowych” gdzie pracuje głównie fizycznie przy stali – praca jak każda inna, kiedy trzeba to się pracuje na pełnych obrotach, praktycznie ciągle trzeba coś dźwigać, zazwyczaj stalowy materiał, ale czasem “można” wrzucić na luz.(tnę materiał na określony wymiar, wiercę dziury, montuje “carporty” (wiaty z aluminium, zazwyczaj kierowane pod samochody))

  Bardzo chciałbym pracować na wiertni/platformie wiertniczej, proszę o jakąkolwiek odpowiedź.
  email – strugi1991@gmail.com

 133. Witam,
  jestem studentką AGH – Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu, kierunek Górnictwo i Geologia. Niestraszna mi żadna praca, nawet ta najcięższa.
  Język angielski na poziomie zaawansowanym, Język norweski na poziomie podstawowym.
  Bez nałogów.
  Na co dzień uprawiam biegi górskie.

  e-mail: ssvintagess@gmail,com

 134. Witam.
  Tomek – 30 lat
  Obecnie praca na magazynie. Wcześniej również magazyn w Irlandii. Dobry angielski, czynne prawo jazdy kat.B, oraz aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Chętny do podjęcia pracy w platformie od zaraz.

 135. Witam!
  Mam 45 lat, wykształcenie wyższe – humanistyczne. Jęz. ang. i ros. w stopniu komunikatywnym. Od 15 lat prowadzę własną działalność gospodarczą – usługi budowlane w pełnym zakresie. Cieszę się dobrym zdrowiem, sprawnością fizyczną i dużym doświadczeniem. Jestem człowiekiem odpowiedzialnym i gotowym do przyjmowania nowych wyzwań. Zastój na rynku usług budowlanych, a zarazem poczynione inwestycje i zobowiązania, zmuszają mnie do szukania alternatywnych źródeł finansowania. Interesuje mnie przynajmniej kilkuletnia współpraca. Proszę o kontakt: lechug@op.pl.
  Pozdrawiam!
  Leszek

 136. magierajarek na 9 czerwca 2013 @ 14:00

  Witam, mam 29 lat Pracuje między innymi w zawodzie drwala opreratora pilarki spalinowej. Mam wykształcenie wyższe magisterskie znam angielski i niemiecki podstawowo holenderski bo pracowałem w Holandii rok jako kierowca oraz przy pakowaniu towarów. Mam własną firmę i na zarobki nie narzekam odpowiadam na ogłoszenie bo brakuje mi pieniędzy do wykończenia domu. Waga 78 kilo wzrost 177 cm, zdrowy, wysportowany bez nałogów. magiera.jarek@wp.pl

 137. Witam
  Jestem 24-letnim absolwentem Politechniki Gdańskiej. Jestem bardzo komunikatywny oraz sumienny, w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Bardzo dobrze odnajduję się w pracach zespolowych. Nie posiadam żadnych nałogów. Pracowałem już ciężko fizycznie w branży budowlanej. Nie jest mi obce szybkie uczenie się oraz wykonywanie powierzonych mi skomplikowanych zadań. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Chętnie podejmę się tej pracy. Mail: kubapancielejko@gmail.com
  Z góry dziękuje za odpowiedź.
  Pozdrawiam
  Jakub Pancielejko

 138. tomaszfilipowki na 26 czerwca 2013 @ 00:13

  Cześć
  Jestem spawaczem i szukam pracy na platformie. CV i certyfikaty moge przesłać na e-maila. Jeżeli szukasz spawaczy daj znać. tomaszfilipowski1@wp.pl

 139. michal9393 na 29 czerwca 2013 @ 20:15

  Witam, nazywam się Michał mam 20 lat, wykształcenie średnie, posiadam prawo jazdy kategoria B jestem sumienny i pracowity. Mam doświadczenie w różnych pracach za granicą ( wyjazdy podczas wakacji Norwegia, Niemcy).Bez nałogów, wysportowany
  Pozdrawiam Michał

 140. Witam.
  Pracowałem na morzu. Jestem odporny na stres i pracę pod presją czasu.
  Kontakt da111@o2.pl

 141. Witam
  Posiadam prawo jazdy kat. “B”, uprawnienia na wózek widłowy, jestem zdrowy. Chętnie zaangażuję się w tą pracę. Jestem chętny i otwarty na propozycje. Proszę o kontakt pod
  nr tel. 696613620
  e-mail: krempla@gmail.com

 142. Witam,
  Mam 26 lat. Jestem sumienny i pracowity. Bez nałogów. Szukam pracy fizycznej.
  Proszę o kontakt.

 143. Krzysztof007 na 12 lipca 2013 @ 19:48

  Jestem energoelektronikiem, mam wieloletnie doświadczenie w zawodzie, ukończone studia inżynierskie na Politechnice Gdańskiej, doświadczenie w projektach z firmami stoczniowymi, kierownik projektów, angielski komunikatywny, ukończone 45 lat, świetny stan zdrowia, dobra znajomość całego pakietu MS Office, umiejętność prowadzenia szkoleń, nie piję, nie palę, brak ograniczeń w zakresie m-ca pracy,2 letnia służba wojskowa, chętnie podejmę pracę na platformie wiertniczej od października 2013. Kontakt : kw007@vp.pl, mobile +48 799 322 922.
  Krzysztof

 144. kulpa.lukasz na 14 lipca 2013 @ 11:29

  Witam jestem zainteresowany oferta proszę o kontakt na e-mail kulpa.lukasz@o2.pl

 145. staszczak27 na 15 lipca 2013 @ 19:45

  Witam nazywam sie Stanisław mam 27 lat i jestem zainteresowany tą ofertą pracy.pracowałem pięć lat w Holandi na bódowie teraz pracuję w Norwegii i poszókuje legalnej i dobrej pracy prosze o kontakt mój nr. tel. pol.+48515968641 tel. no.40585641 lub e-mail staszczak6@wp.pl Dziekuje

 146. Witam,

  jestem zainteresowany ofertą.Posiadam doświadczenie w przemyśle stoczniowym
  i jestem gotowy do wyjazdu od zaraz.

  e-mail:artuur2@op.pl
  tel:514 034 826

  pozdrawiam

  Artur Szczypik

 147. PROSZE O KONTAK przesle CV doświadczenie: monter malarz antykorozyjny slupy kratowe,monter solarow,elektromonter linii napowietrznych,wszystkie wymagane szkolenia certyfikaty na linie wysokiego napięcia, szkolenie do pracy na wysokości z technikami alpinizmu przemyslowego szkolenie z pracy na platformach,obsluga wyciagarek,monter na rafinerii w kolonii,monter zgrzewacz rurociagow itp..inne fizyczne nicoewa@wp.pl

 148. czy ktoś dostal jakas odpowiedz w/s pracy na platformie?

 149. Prosiłbym o kontakt.
  Jestem 26 letnim inżynierem budownictwa, 4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w budownictwie drogowym i koordynacji międzybranżowej.
  Kwestie fizyczne nie są problemem, gdyż o 7 lat jestem aktywny fizycznie (bodybuilding, bieganie, pływanie).
  Płynna znajomość języka angielskiego, podstawy norweskiego.
  Proszę o kontakt michal.k.okonski@gmail.com

 150. Witam jestem zainteresowany tą ofertą obecnie mam 19 lat nie posiadam doświadczenia ale posiadam inne cenne zalety.

  kontakt 500366273

 151. arekmerc na 22 lipca 2013 @ 14:30

  witam mam 37 lat technik mechanik posiadam prawo jazdy kat a,be jestem wysportowany i sprawny fizycznie i zdrowy, narty ,basen ,snwboard ,windsurfing , pracowałem na budowach przy ociepleniach i rusztowaniach ,malowaniu na wysokościach w warsztacie samochodowych jako doradca serwisowy i sprzedawca części ,magazynier pod presją licznych osób codziennie jestem silny psychicznie i fizycznie , ustalałem częściach zamiennych znam techniczny j niemiecki oraz angielski komunikatywnie, ukończony podstawowy kurs nurkowania open water diver ssi 7 or more logged dives ,żeglarski patent, oraz starszy sternik motorowodny ,nie pije nie pale, znajomość komputera , chętnie podejmę prace na platformie wiertniczej od zaraz potrafię się zaangażować i dopasować do sytuacji sytuacja na rynku spowodowała poszukiwanie lepszego źródła finansowania. Proszę o pozytywne rozpatrzenie interesuje mnie praca na stałe warto we mnie zainwestować mój tel.787622536

 152. sailorr1212 na 23 lipca 2013 @ 11:33

  Witam

  Czy oferta nadal jest aktualna? Jesli tak to prosze o kontakt na email cezary.lukasik@gmail.com. Mam 8 lat doswiadczenia pracy na morzu plynny angielski.
  Wszystkie podsatwowe kursy marynarskie mam aktualne.Zaawansowana znajomosc obslugi komputera. Nie boje sie ciezkiej pracy!

 153. Kudislav na 24 lipca 2013 @ 16:12

  Witam serdecznie! Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy.
  Mam 22 lata.
  – Wykształcenie: średnie techniczne (Technik Informatyk)
  – znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (egzamin maturalny +90%)
  – dyplom ukończenia kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
  – dyplom ukończenia szkolenia Cisco CCENT
  Poza tym: Uprawiam sporty siłowe, więc jestem w dobrej kondycji. Nie choruję podczas poruszania się najróżniejszymi środkami lokomocji. mam doświadczenie w pracy na produkcji. Brak jakichkolwiek nałogów. Nie byłem karany. Bez problemów adaptuję się w nowym środowisku i nie mam problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów. Rzetelnie wykonuję powierzane mi obowiązki.
  Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  kontakt:p.kudlayk@gmail.com

 154. marcinzet1.3 na 25 lipca 2013 @ 20:21

  Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy na platformie wiertniczej. Cieżka praca nie jest mi obca. Pracowałem na magazynie, na myjni samochodowej oraz zajmowałem sie handlem. Mam 20 lat i posiadam prawo jazdy kat. b , kurs na wózki widłowe. Ukończylem technikum mechaniczne. Jestem gotów na podjęcie szkolenia w Gdańsku oraz jestem gotów na wyjazd do Norwegii. Jestem sprawny fizycznie od kilku lat uczęszczam na siłownie oraz trenowałem lekkoatletyke. Ciężka praca to dla mnie nie problem.Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Prosze o kontakt. Oto mój email: marcinzet1.3@o2.pl

 155. Witam! Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
  Mam 26 lat.
  – Wykształcenie – Ratownik Medyczny (Licencjat)
  – Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
  – Posiadam kat. B,C oraz ADR.
  Jestem komunikatywny, łatwo odnajduje się w pracy w zespole. Posiadam duże doświadczenie w pracy z ludźmi. Dotychczas praca Ratownik Medyczny/Kierowca 5 lat.

  Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  kontakt: majczak.pawel@gmail.com

 156. Witam

  Witam
  Młody, wysportowany, nie bojący się ciężkiej pracy
  wykształcenie wyższe, umiejętność konstruktywnego myślenia i rozwiązywania problemów, łatwo nawiązujący nowe kontakty, umiejący pracować w zespole, radzący sobie ze stresem, ambitny, szybko przyswajający sobie nową wiedzę.- to cechy mojego charakteru.

  – j.angielski – komunikatywny
  – j.NORWESKI poziom A2
  – przeszkolenie medyczne
  – Instruktor płetwonurkowania
  Kontakt : jaropsy@wp.pl
  tel : +48 793724040

 157. Witam Państwa
  Jestem zainteresowany podjęciem pracy choćby od zaraz. Mam 21 lat i nie boje się wyzwań.
  Posiadam nie pełne wykształcenie wyższe. Znajomość języka angielskiego oceniłbym na poziomie komunikatywnym pozwalającym bez przeszkód przekazać myśl. Posiadam duże doświadczenie z zakresu prac fizycznych. Jestem zapalonym sportowcem. Uprawiam windsurfing i oddaje się również w wolnej chwili mojej pasji rugby. Posiadam prawo jazdy kat. B. Nie byłem nigdy karany. Nie mam problemów z przystosowaniem się do warunków panujących na morzu północnym, jako że od najmłodszych lat byłem przygotowywany do pracy na morzu.
  Dziękuję za poświęcony czas, serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  pawel.bolo.lorenz@gmail.com

 158. januszw69 na 28 lipca 2013 @ 22:00

  Witam

  Jestem zainteresowany waszą ofertą. Mam 44 lata, bardzo dobry stan zdrowia, wykształcenie techniczne-średnie. Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, porozumiewałem się tym językiem przez trzy lata w środowisku międzynarodowym pracując w Belgii. Przed wyjazdem do Belgii ukończyłem w kraju1,5 roczny, intensywny kurs stacjonarny języka angielskiego. Obecne doświadczenie zawodowe pozwoliło mi nabyć umiejętności pracy w zespole, gdzie rezultat często był uzależniony od pełnego zaufania , podejmowania decyzji w deficycie czasy, jak również w sytuacjach niebezpiecznych i stresogennych. Ponadto posiadam umiejętności pracy w sytuacjach kryzysowych oraz współpracy z elementami, które są powołane do udzielania pomocy w w /w.
  Proszę o kontakt, wtedy będę miał możliwość dostarczenia wam szczegółowego CV, lub umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

  e-mail: januszw69onet.eu
  tel. 503040572

 159. januszw69 na 28 lipca 2013 @ 22:15

  Prawidłowy e-mail w powyższym zgłoszeniu to: januszw69@onet.eu
  Przepraszam za drobny błąd

 160. Daniel1986 na 29 lipca 2013 @ 13:53

  Witam . Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam na imię Daniel i mam 27 lat .
  -Wykształcenie : Inżynier Transportu Politechniki Radomskiej
  -znajomość j. angielskiego – dobry , j. norweski – w trakcie nauki w szkole Euroschool
  -Posiadam prawa jazdy kat- B
  -Nie byłem karany
  -Brak nałogów
  -Jestem osoba potrafiącą poradzić sobie w każdej sytuacji , nie konfliktowa . Wysportowany , nie mam i nigdy nie miałem problemów ze zdrowiem . Nie mam co prawda żadnych kursów płetwonurka czy konkretnych kursów na wysokościach . Powiem tylko że lubię wodę , morze , lubię adrenalinę , nie mam lęku wysokości . Co do mojej praktyki zawodowej pracowałem wielokrotnie jako pomocnik na budowie , byłem przez 8 miesięcy pomocnikiem dekarza w Wielkiej Brytanii , przez jakieś czas mechanikiem samochodowym . Ze względu na ciężką sytuacje finansową jestem w każdej chwili gotowy do podjęcia pracy .
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie . Pozdrawiam serdecznie Daniel .
  tel: 537-498-023
  e-mail: danielx1@o2.pl

 161. Inżynier po AGH Paliwa i Gaz… mrlove.allegro@gmail.com

 162. pionier2000 na 7 sierpnia 2013 @ 11:27

  Absolwent Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu Z doświadczeniem
  pawelzapior@interia.pl

 163. Witam, jestem zainteresowany tego typu pracą, jestem silnym młodym, dobrze zbudowanym mężczyznom, mam 24 lata . Pracowałem w różnych ciężkich warunkach, potrafię pracować w zespole dobrze dogaduję się ze współpracownikami, umie pracować pod presją czasu. prowadziłem również działalność. Angielski znam dobrze i bez problemu się komunikuje. bez nałogów. Proszę o kontakt piotrmietus@gmail.com

  Jestem gotowy na wyjazd i ciężką pracę.

 164. Witam, chętnie podejmę pracę na platformie. Aktualnie pracuję w stoczni przy budowie statków, nie boję się ciężkiej i niebezpiecznej pracy (mam ją na co dzień).
  Mam 26 lat, z zawodu jestem technikiem budownictwa. Język angielski znam na poziomie zaawansowanym, również język zawodowy. Jetem młodym, energicznym i sumiennym chłopakiem, który chętnie podejmie wyzwanie pracy na platformie.
  Pozdrawiam:) e-mail: jerry17@vp.pl slav696@gmail.com
  tel 534243987

 165. zarebaartur na 21 sierpnia 2013 @ 11:41

  Witam.Mój wiek to 33 lata,jetem doświadczonym alpinistą przemysłowym oraz monterem rusztowań.Większość prac wykonywałem na obiektach przemysłowych typu elektrownie,rafinerie,cementownie.Sprawność fizyczna i zdrowie oceniam na bardzo dobre.bardzo proszę o kontakt na maila w celu odesłania CV.
  zarebaartur@gmail.com
  Pozdrawiam
  Artur Zaręba

 166. Witam

  Taka praca to marzenie dużej ilości Polaków, ale nie każdy umie o nią zadbać…

  Mam 25 lat, wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe : 2 lata praca w warsztacie samochodowym(głównie lakiernia/blacharnia), obecnie 4 lata pracy w PZU jako Agent ubezpieczeniowy.
  Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji.
  Energiczny komunikatywny i sumienny.

  Mieszkam w Gdyni

  Pozdrawiam

  luichiori@wp.pl

 167. Fiddlehead na 30 sierpnia 2013 @ 12:29

  Witam,

  Jestem zainteresowany podjęciem pracy oferowanej przez Państwa. Mam 27 lat, od 7 lat pracuję fizycznie – przez rok pracowałem w dokach w Southampton przy rozładowywaniu kontenerów, później kilka lat w Polsce jako pracownik fizyczno – umysłowy, kolejne zatrudnienie to już Alaska – w największej korporacji zajmującej się seafood’em – North Pacific Seafood oraz Alaska Glacier Seafood jako fish processor – ciężka fizyczna praca z 16h zmianami. Pozdrawiam wyczekując odpowiedzi od Państwa.

  • mgr inż po mechanice i budowie maszyn (dyplom nostryfikowany w Norwegii-NOKUT).
   Doświadczenie 7lat w produkcji urzadzeń offshore dla NOV,TMS,NTD. BOSIET(W Roterdamie)+badania lekarskie we własnym zakresie. e-mail:spoks@wp.pl

 168. Witam
  Mam 21 lat ukończyłem Technikum Budowlane ze zdanym egzaminem zawodowym i maturą, posiadam prawo jazdy kategorii B, obsługa komputera, język angielski komunikatywny, jestem silny fizycznie i bez nałogów. Pracowałem przez ostatnie pół roku jako brukarz po 12-15 godzin dziennie także wiem co to jest ciężka praca oraz nie boje się warunków atmosferycznych i niebezpiecznych sytuacji.
  proszę o kontakt e-mail: doriaaan@gmail.com
  pozdrawiam

 169. jackmanlex22 na 3 września 2013 @ 10:14

  Jacek 32 lata, jestem zainteresowany. Proszę o kontakt:
  jackmanlex22@gmail.com

 170. daniel-rawa na 3 września 2013 @ 14:55

  Witam!
  Mam 25 lat. Jest absolwentem AWF.
  Pracowałem jak magazynier.
  Całe życie trenowałem sporty walki.
  Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  Bez nałogów.
  Bardzo chętnie podejmę pracę na platformach wiertniczych.
  Jestem dyspozycyjny od zaraz, szybko się uczę.
  Proszę o kontakt daniel.gorgas@gmail.com
  Pozdrawiam

 171. Piotr_Swistek na 3 września 2013 @ 16:31

  Dzień dobry
  Mam 23 lata z zawodu jestem mechanikiem samochodowym, lubie prace w ekstremalnych warunkach zależy mi na pracy za granicą i zdobywaniu doświadczenia oraz jeżeli będzie taka możliwość długoterminową współpracą nie boję się wyzwań więc prosze o kontakt
  E-mail: piotr_swistek@o2.pl

 172. Witam.
  Jestem zainteresowany ogloszeniem.
  Od 9 lat pracuje w anglii wiec angielski nie stanowi dla mnie problemu. Interesuje mnie praca fizyczna do ktojej jestem przyzwyczajony. Pracuje po 12 godzin na dobe 6 dni w tygodniu. Przez ostatnie 2 lata zajmuje sie chemicznym zabezpieczaniem dachow, parkingow przed przeciekaniem.(SYSTEMY: TRIFLEX Uk, SIKA, BAUDR oraz TREMCO). Prace wykonuje na terenie calej anglii. Czasami lokalnie a bardzo czesto na wyjazdach. Do pracy wyjezdzam o 5:00 a do domu wracam o 20:00. Mam 35 lat i przyzwyczajony jestem do ciezkiej pracy.
  Prosze o podanie maila na ktory moge wyslac swoje cv.
  0044 7448944180 Jarek

 173. mam 19lat i od młodych lat pracuje fizycznie więc pracy takiej się nie boję tym bardziej że mieszkam na wsi. Bardzo interesowała by mnie tego typu praca za granicą bardzo proszę o kontakt na email : smajli_19943@onet.pl

 174. Witam,
  Mam 25 lat, jestem absolwentem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku ochrona środowiska. Potrafię swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Przez 3 ostatnie lata pracowałem jako monter/brygadzista w firmie zajmującej się naprawą kotłów parowych i wodnych jak również remontem i montażem sieci c. o. w systemie ABB oraz tradycyjnym. Kontakt: lukm03@gmail.com

 175. Witam,
  Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej, na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska. Skończyłem kierunek Inżynieria Środowiska. Podczas studiów miałem do czynienia z geologią, geofizyką a także wiertnictwem i poszukiwaniem złóż. Moja praca inżynierska wygrała konkurs na najlepszą pracę inżynierską w Katedrze Surowców Energetycznych.
  Całe życie uprawiam sport, narciarstwo, żeglarstwo, od 5 lat ćwiczę na siłowni, a także trenuje MMA, kiedyś trenowałem karate.
  Nie boję się wyzwań, ani ciężkiej pracy, jestem zdrowy i silny fizycznie od zawsze marzyłem o takiej pracy.
  Kontakt do mnie: jarekorlecki@interia.pl

 176. pablodzd@onet.pl na 27 września 2013 @ 09:59

  Witam nazywam sie Sebastian mam 25 lat pracowalem w firmie DSE Dreaxmailer jako marazynier oraz na masarnii wiec pracy ciezkiej sie nie boje mam wyksztalcenie podstawowe ale to nie powinno mnie skreslac poniewaz jest to praca ciezka ktorej jak wspomnialem sie nie boje moja motywacja jest to ze mam dziecko w drodze i chce mu zapewnic jakis godny byt prosze o rozwazenie mojej prosby.pozdrawiam

 177. pablodzd@onet.pl na 27 września 2013 @ 10:00

  Dopisze jeszcze ze jezyk angielski znam

 178. Witam, mam 28 lat nie boje się ciężkiej pracy jestem bardzo zainteresowany państwa oferta, zawsze o tym marzyłem żeby wyjechać do Norwegi. Proszę o kontakt mój mail : arti221185@gmail.com

 179. Witam, mam 28 lat nie boje się ciężkiej pracy jestem bardzo zainteresowany państwa oferta, zawsze o tym marzyłem żeby wyjechać do Norwegi. Proszę o kontakt mój mail : arti221185@gmail.com nr. kom 697-078-815 Pozdrawiam

 180. Witam. Zainteresowała mnie Państwa oferta. Po skonczeniu szkoły średniej (technikum budowlane) pracowałem na duzych budowach budowach w kraju i zagranicą. W 2010 roku skonczyłem studia na AGH w Krakowie uzyskując tytuł inżyniera metalurga. Mam 41 lat, chetnie nauczę sie norweskiego. Proszę o kontakt, mój mail: tomas43@poczta.onet.pl

 181. Witam. Zainteresowała mnie Państwa oferta. Po skonczeniu szkoły średniej (technikum budowlane) pracowałem na duzych budowach w kraju i zagranicą. W 2010 roku skonczyłem studia na AGH w Krakowie uzyskując tytuł inżyniera metalurgi. Mam 41 lat, chetnie nauczę sie norweskiego. Proszę o kontakt, mój mail: tomas43@poczta.onet.pl

 182. Witam. Mam 30 lat chęci i silna motywacje do pracy fizycznej. Jestem osoba bez problemów zdrowotnych oraz nałogów, w bardzo dobrej formie fizycznej. Mam doświadczenie w ciężkich pracach budowlanych jak i wykończeniowych w kraju oraz w Szwecji. Język angielski na dobrym poziomie komunikatywnym. Pilnie podejmę proponowana przez państwa prace.
  kontakt: tel.+48 510783144 oraz mail tonyyy1000@wp.pl . Pozdrawiam Mariusz Barszczak

 183. Witam
  Mam 35 lat, jestem absolwentem Technikum Wiertnictwa. Przez 7 lat pracowałem na wiertniach krajowych na wielu stanowiskach, od roku pracuje na wiertni w Ugandzie. Nie boję się trudnej i ciężkiej pracy. Język angielski znam w stopniu podstawowym. Jeżeli są Państwo zainteresowani moją kandydaturą, proszę o kontakt mailowy pawel.bugaj@onet.eu
  Pozdrawiam

 184. Witam mam lat 19 jestem zainteresowany. CV dam kontaktem mailowym: sliwsonek@gmail.com pozdrawiam Mateusz

 185. Witam !!! Mam 23 lata. Jestem z zawodu ślusarz, mam kurs spawacza mig i tig Jestem bardzo zainteresowany tą propozycją pracy. proszę o kontak mailowy hryniuka@o2.pl.

 186. Witam.
  Jestem zainteresowany szkoleniem oraz podjęciem pracy na platformach.Mam 32 lata,10 letnie doświadczenie na statkach morskich,trawlerach,barkach.Chętnie poznam uroki tej oferowanej przez was profesji, na własnej skórze;)
  Kontakt do mnie:
  tel. 0048 666 243 595
  e mail tentam81@yahoo.pl

  Pozdrawiam.

 187. Krzysiekkazmierczak na 31 października 2013 @ 22:18

  Witam
  Mam 33 lata wykształcenie wyższe, dobra znajomość języka angielskiego,bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz budowlanej. Nie boje się ciężkiej pracy, łatwo przyswajam wiedzę i szybko się uczę. Chętnie podejmę pracę
  tel. 793 178 789
  automlyyn@wp.pl

 188. Witam
  Mam 27 lat. Od 7 lat pracuje na zachodzie w roznych branzach. Zainteresowala mnie Panstwa oferta. Szybko sie ucze, bez nalogow, komunikatywny angielski, rosyjski troche mniej. Chetnie podejme prace. tel. 0048 690911728 x-amber@o2.pl

 189. Witam mam 21 lat. Od długiego czasu interesuję się praca na platformie i jest ona moim marzeniem. W 2012 roku ukończyłem technikum elektroniczne. Na początku interesuje mnie jakakolwiek praca na platformie. Lubie ciężką prace. Jestem bardzo sprawny fizycznie i szybko się uczę. Nie mam żadnych nałogów, nie pale,nie pije. Angielski dobry lub bardzo dobry. Bardzo proszę o kontakt. traskiewiczlukasz@gmail.com lub +0048791408692

 190. Witam,
  mam 30 lat wykształcenie wyższe, dobra znajomość języka angielskiego, bardzo dobre warunki fizyczne (sportowiec). Bardzo szybko się uczę. Chętnie podejmę pracę na platformie. Moje dane kontaktowe 83listek@wp.pl lub 669946661

 191. Witam

  Studiowałem geologię, mam pojęcie co to jest platforma, proszę o kontakt
  marcin.gonera@gmail.com
  Ze sprawnością fizyczną nie mam problemów, wszyscy się dziwią w każdej pracy jakiej byłem że jestem nie do zdarcia.
  Na e-mail mogę wysłać CV itp
  Pozdrawiam

 192. Witam,
  Mam 29 lat i ponad 5 letnie doświadczenie w pracy w magazynach i na produkcji za granicą. Szczególnie sprawdzam się w ciężkich fizycznych pracach. Z dogadaniem się w języku angielskim nie mam najmniejszego problemu. Platforma jest dla mnie szansą w odbiciu się od finansowego dołku. Posiadam CV w 2 językach (pol i ang).
  508 496 903
  hubal123@onet.pl

 193. Witam,
  Jestem zainteresowany ofertą Proszę o kontakt w celu przeslania CV.

 194. Prosze o kontakt na adres starymichu@gmail.com.

 195. Witam
  Prosze o kontakt na adres tadgaweda@gmail.com jesli ogloszenie jest nadal aktualne

 196. dominik.kojder777 na 8 stycznia 2014 @ 10:20

  Witam, mam 27 lat aktualnie pracuję fizycznie przy produkcji tarcz ściernych. Kilka lat temu pracowałem na terenie Wielkiej Brytanii przy rozbiórkach domów. Pracowałem również przy budowie domów drewnianych jak również w przemyśle metalurgicznym. Posiadam prawo jazdy kat B oraz kurs języka angielskiego na poziomie CAE. Prowadzę aktywny tryb życia, posiadam bardzo dobrą kondycję fizyczną, nie posiadam żadnych nałogów. Silna motywacja do pracy, dyspozycyjność. Kontakt:tel: 515719496. email: dominik.kojder777@gmail.com

 197. Witam, mam 30 lat i bardzo duza motywacje do podjecia ciezkiej i efektywnej pracy. Jestem zdrowym i silnym mezczyzna. Nie boje sie ciezkich warunkow pracy. Angielski na poziomie zaawansowanym. Gotowy do pracy od zaraz. W razie pytan pozostaje do dyspozycji pod ars156@gmail.com. Krzysztof

 198. Witam

  Jestem zainteresowany podjęciem pracy na platformie w Norwegii.Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.Wcześniej pracowałem już za granicą w różnych branżach.Mój email to andy77@onet.eu lub telefon 889 657 523.

  Pozdrawiam

  Przemysław

 199. Witam

  Mam 27 lat.Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu bardz dobrym (komunikatywnym). Jestem bardzo zainteresowany i gotowy do podjecia tej pracy od zaraz. Pracowalem za granica 4 lata w roznych branzach wiec nie boje sie niczego. Wiem co to ciezka praca. Szybko sie ucze. Bardzo prosze o pozytywna odpowiedz w moim kierunku;)

  mail:bartek.plywacz0@gmail.com
  nr telefonu:+31626513622

  pozdrawiam

  Bartłomiej

 200. MarekKIELCE na 19 stycznia 2014 @ 18:31

  Dzień Dobry.

  Jestem zainteresowany Państwa ofertą .
  Mam 26 lat , silny fizycznie i wytrwały.
  Ukończyłem z tytułem Magistra Chemii.

  miklas198787@o2.pl 724-647-118

 201. Witam był bym zainteresowany praca na platformie mam31 lat silny fizycznie ,jezyk angielski komunikatywny,Potrafie pracowac w zespole , monter instalacji wod-kan-Gaz,uprawnienia gazowe z zakresu eksploatacji Moj e mail konrad22o@op.pl

 202. Dziendobry

  Jestem bardzo zainteresowany państwa oferta pracy na platformie moje kwalifickacje

  -8 letnie doświadzczenie w pracy w krajach skandynawskich jako brygadzista przy budowie domów w systemie szkieletowym w norwegi jak i w dani’
  -znajomosc j.angielskiego, j.dunskiego i norweskiego w stopniu komunikatywnym
  -umiejetnosc pracy w zespole,sumiennosc i pracowiatosc.

  O to mój email jesli panstwo sa zainteresowani moja osoba

  dajusz@wp.pl

  Dziekuje i pozdrawiam

 203. Witam

  Dawid, lat 24, ogromnie jestem zainteresowany ofertą pracy. Chce mieć szansę nadać nowy tor swojemu życiu, poczytuję sobie tą ofertę jako szansę na to.

  – Silny i wytrzymały fizycznie.
  – Szybko się uczy.
  – Płynny angielski ( od 7 roku życia)
  – Styczność z wieloma pracami fizycznymi/technicznymi/budowlanymi; pomoc przy spawaniu konstrukcji metalowych, proste prace budowlane, pomoc przy montowaniu i obudowie wkładów kominowych.
  – Doświadczony również w gastronomii i obsłudze klienta.
  – W pełni oddany pracy, szanujący pracę ludzkich rąk.

  Poniżej umieszczam kontakt do mnie, gdyby Państwo byli zainteresowani moją osobą:

  e-mail: dawidkurchan@gmail.com
  tel.kom: +48690309440

  Pozdrawiam
  Dawid Kurchan

 204. Witam, zgłaszam chęć uczestniczenia w procesie rekrutacji do pracy na platformę wiertniczą w Norwegii. Od 2001 roku pracuję w zawodzie dekarz/ izoler. Mam ogromne doświadczenie zwłaszcza przy izolacji papą termozgrzewalną dachów, fundamentów, balonów, budowie i rozbiórce domów, stawianiu dachów oraz przy obróbce blacharskiej. Charakteryzuje mnie wielka motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, uczciwość i chęć podejmowania nowych umiejętności. Za umożliwienie mi zatrudnienia chciałbym odwdzięczyć się uczciwą i rzetelną pracą. Liczę na Państwa przychylność. Z góry dziękuję.
  Kontakt: mirrzep83@vp.pl
  telefon 502750548

 205. konrad94 na 8 lutego 2014 @ 10:41

  Witam jestem młoda osob (20 lat) w kwietniu kończe technikum elektroniczne i poszukuje stałej pacy a ta oferta bardzo mnie zaintereoswała mam doświadczenie w pracy za granicą (w Norwegii) operuje angielskim w stopniu komunikatywnym posiadam prawo jazdy kat. A,B,C, posiadam uprawnienie do zajmowania sie eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku do 1kV. Jestem osoba silną fizycznie nie bojącą sie wyzwań i cięzkiej pracy. Bardzo szybko sie uczę i przy nawiązaniu współpracy jestem otwarty na nauke języka norweskiego , prosze o kontakt na e-mail: Konrad61@poczta.onet.eu przed nawiązaniem wspołpracy jeśli bedzie to konieczne jestem w stanie zrobic dodatkowe kursy i uprawnienia.
  Z poważaniem Konrad

 206. Witam,
  Z chęcią podejmę tę pracę. Jestem absolwentem AGH na kierunku Geodezja i kartografia o specjalności: geodezja inżynieryjno- przemysłowa, rocznik 2012 (26 lat). Posiadam dwuletnie doświadczenie w branży geodezyjnej, a ciężka, fizyczna praca nie jest dla mnie problemem. Od zawsze praca na platformie wiertniczej była moim marzeniem i mam nadzieję, że uda mi się je w końcu spełnić. Myślę, że byłbym dla Państwa atrakcyjnym pracownikiem, ze względu na motywację i chęć rozwoju osobistego. Potrafię się posługiwać językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Jeśli zajdzie potrzeba jestem otwarty na naukę języka norweskiego. Proszę o kontakt na adres: blicharczyk.dawid@gmail.com lub pod numerem 794 668 808.
  Z poważaniem,
  Dawid

 207. przemyslaw1990 na 12 lutego 2014 @ 20:13

  Przemysław, 23 lata
  Jestem zainteresowany ofertą. Moje atuty to:
  – Odporność fizyczna
  – Odporność psychiczna
  – Umiejętność pracy w grupie
  – Szybko się uczę
  – Determinacja i upór
  – Dobra kondycja fizyczna
  – Dobry stan zdrowia
  – Komunikatywny język angielski
  Mój stan cywilny to kawaler, jestem chętny również do pozostania w pracy na stałe oraz do podjęcia wszelakich kursów. Niestety nie mam żadnego doświadczenia pod kątem pracy “offshore” lecz mogę zapewnić, że dam z siebie wszystko i nadaję się do tej pracy doskonale.

  iska.steff@gmail.com – proszę o odpowiedź

 208. Witam.
  Radek lat 25.

  Stan Cywilny:
  -Kawaler

  Nałogi:
  -Brak

  Języki:
  -Angielski komunikatywny

  Wykształcenie:
  Zawodowe, Kuszach Kelner lecz w zawodzie nie pracowałem.

  Pracowałem na Stolarni,Tartaku i jako magazynier w Firmie meblowej.
  posiadam zaświadczenie o niekaralności.

  194cm / 90kg Duzy silny facet od zawsze pracujący fizycznie i psychicznie zdolny do pracy pod każdym względem.

  Kontakt- radzio_89@o2.pl

 209. streetkrzysztof na 13 lutego 2014 @ 14:12

  ślusarz, spawacz mig,tig,el, pracowałem przy rusztowaniach , i jako monter urządzeń energetycznych i rurociągów , pracownik ochrony, trener sportowy. Jestem zainteresowany .

 210. dawidkotala na 24 lutego 2014 @ 09:20

  Absolwent politechniki wroclawskiej podejmie prace na platformie wiertniczej.
  Ukonczone Studia Geoinzynierii, gornictwa i geologii.
  Bardzo Dobra wytrzymałość oraz siła fizyczna.
  dawidkotala@gmail.com
  Podejmą pracę od zaraz.

 211. czy do kogoś sie odezwali w sprawie pracy na Platformie?

 212. dariop007 na 27 lutego 2014 @ 15:06

  Witam,
  Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego podejmie pracę na platformie wiertniczej.

  kontakt:
  dariusz.parzuchowski@gmail.com

 213. lukasz.korlak na 27 lutego 2014 @ 15:23

  Witam,
  absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (25lat) podejmie pracę na platformie wiertniczej.
  Z góry dziękuje za odpowiedź.
  lukasz.korlak@wp.pl

 214. Pinio510 na 12 marca 2014 @ 18:41

  Witam
  Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy i jestem dyspozycyjny od zaraz. Dodam że znam język angielski biegle gdyż ostatnie 7 lat spędziłem właśnie tam przy pracach związanych z elektroniką. Jestem bez nałogów i problemów zdrowotnych.

 215. Tomasz2525 na 22 marca 2014 @ 14:36

  Witam
  Jestem zainteresowany waszą ofertą. Ukończyłem szkołę technikum o kierunku technik wiertnik i wiem z czym związana jest ta praca Jestem osobą 20-letnią bez nałogów i jestem pracowity. W szkole średniej miałem już praktykę na wiertni i ukonczyłem ją z ocena bardzo dobrą. W razie potrzeby wyrażam chęć do podjęcia wszelkich szkoleń pomagających mi w zdobyciu tej pracy
  Prosiłbym o kontakt: mun.tom@wp.pl

 216. Witam jestem zainteresowany tą pracą . Mam 23 lata studiuje zaocznie mam styczność z ciężką pracą już od młodych lat . Zależy mi na tej pracy ponieważ chcę w życiu coś osiągnąć a to było by jedno z moich największych osiągnięć do tej pory . To jest mój email ( thething@o2.pl ) Prosił bym o kontakt .

 217. Witam
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą, bardzo proszę o kontakt na numer: 781-883-104, bądź e-mail: pancia19@wp.pl

  Dziękuje i pozdrawiam

 218. Witam Serdecznie,

  Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą, prosiłbym o kontakt mailowy arek-liszka@o2.pl bądz też przez portal LinkedIn: pl.linkedin.com/pub/arkadiusz-liszka/87/342/224/

  Pozdrawiam

 219. Konrad Bucki na 1 maja 2014 @ 10:15

  Witam.
  Język angielski dobry, kondycja fizyczna dobra, bez nałogów. Posiadam prawo jazdy. Od 4 lat pracuję jako monter rusztowań. Doświadczenie zdobywałem w Polsce, Szwecji, Holandii i obecnie przebywam w Niemczech. Od dłuższego czasu szukam możliwości zatrudnienia w Norwegii. Mogę się przekwalifikować na inne stanowisko. Posiadam rodzinę więc po dłuższym zatrudnieniu i możliwości zostania na stałe możemy się przeprowadzić. Dokładne CV na żądanie na email: messiah7@op.pl.

 220. pawelszymanski87 na 1 maja 2014 @ 14:47

  Witam,

  Mam 27 lat. Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Znam angielski na poziomie bardzo dobrym zarówno w mowie jak i piśmie. Jestem osobą ambitną, gotową do ciężkiej pracy fizycznej.

  Proszę o kontakt 668846341 lub pawel.szymanski01@gmail.com

  Pozdrawiam,
  Paweł Szymański

 221. Witam jestem zainteresowany pracą. Od zaraz mogę rozpocząć pracę. Język w stopniu komunikatywnym.
  e-mail szymonziemba52@gmail.com

 222. xxxborowyxxx@wp.pl na 13 maja 2014 @ 15:06

  Witam!
  Wraz z znajomym chcielibyśmy skorzystać z państwa oferty
  wszyscy posiadamy doświadczenie w zbiorach proszę o kontakt na nr. +48 535 666 602

 223. Proszę o info , doświadczenie na masowacach i chemiku w maszynie .
  maciejsnioszek@gmail.com

 224. witam jestem zainteresowany pracą na platformie.
  mam 31 lat, ukończyłem Technikum Morskie w Świnoujściu (technik mechanik), od ponad dwóch lat pracuję w fabryce hlibuta “Sterling” w Norwegii, posiadam wszystkie dokumenty potrzebne do pracy oraz stałego pobytu w Norwegii, prawo jazdy kat. B od 2002r. (własne auto w Norwegii), w styczniu ukończyłem kurs na montera rusztowań paragraf 46c umożliwiający pracę w Norwegii, jezyk angielski w stopniu komunikatywnym.
  proszę o kontakt kaaper01@wp.pl
  pozdrawiam

 225. Witam.
  Mam wykształcenie jako Technik Elektromechanik. Staż ponad 15lat w zawodzie jako elektromechanik, mechanik, elektryk.
  Posiadam aktualne uprawnienia SEP D i E bez ograniczeń, ukończone kursy badań nieniszczących materiałów, książeczkę żeglarską, patent starszego sternika motorowodnego, ukończony zintegrowany kurs bezpieczeństwa, morskie świadectwo zdrowia.
  Moje doświadczenie i umiejętności pomogą w realizowaniu projektów przyszłego pracodawcy.
  W przypadku zainteresowania moją kandydaturą proszę o kontakt, tisoo@wp.pl
  pozdrawiam

 226. Janusz Faliszewski na 17 czerwca 2014 @ 12:06

  Witam mam na imie Janusz pracowalem siedem lat w Wielkiej Brutani chetnie podejme prace na platfprmie mam 36 lat i gotowy do pracy bez nalogow mam uprawnienia na wozki jezyk angielski prawo jazdy kat b prosze o kontakt john5@poczta.onet.pl

 227. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Mam 21 lat, szczere chęci do cięzkiej pracy i daję gwarancję całorocznej dyspozycyjności. Jestem dostępny 24/h przez cały rok. Pilnie poszukuję właśnie takiej pracy. Nie boję się wyzwań i złej pogody.

  W razie potrzeby jestem wstanie zrobić dodatkowe uprawnienia.

  Mój m@il: lukaszowieca07@wp.pl

  Czekam na kontakt.

  Pozdrawiam Łukasz

 228. Witam,
  Bardzo mi zależy, żeby podjąć prace na platformie. Jest to moim marzeniem od kilku lat. Mam 22 lata i doświadczenie w pracach fizycznych i magazynowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Dobrze znam język angielski i z łatwością się nim porozumiewam. Mam końskie zdrowie, nigdy nie choruje i jestem w bardzo dobrej fizycznej kondycji (jestem zawodnikiem tajskiego boksu). Z wykształcenia jestem technikiem informatykiem, posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Jestem do dyspozycji przez cały rok.

  Proszę o kontakt

  Telefon: 730077774
  E-Mail: marleyow@gmail.com

 229. Witam,
  Hubert, jestem zainteresowany ofertą. 28 lat z wykształcenia mgr administracji i Starszy inspektor BHP. 7 letnie doświadczenia w pracach na wysokościach z wykożystaniem technik alpinistycznych. Brygadzista 17 alpinistów przy budowie konstrukcji stalowej elektrowni GKM Mannheim (Niemcy). Doświadczenie w montażach i malowaniu konstrukcji stalowej.
  Kontakt: kulpa.h@gmail.com
  Pozdrawiam

 230. Witam, jestem zainteresowany ofertą. Mam 20 lat dużą chęć do pracy i duża sprawność fizyczną.Z łatwością komunikuję się w języku angielskim. Jestem dyspozycyjny przez cały rok. Nie posiadam doświadczenia w pracy na platformie wiertniczej ale jestem młody i szybko się uczę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
  Kontakt:
  Tel.: 664707006
  E-Mail: rafal.rysinski@gmail.com

 231. tpregiel na 28 lipca 2014 @ 16:41

  Jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie. Mam 24 lata, ukończyłem studia na Akademii Morskiej w Gdyni, spec. transport morski. Pływałem 2 kontrakty na tankowcach w żegludze międzynarodowej. Mam ukończone kursy pierwszej pomocy, ppoż., świadectwo marynarza wachtowego, ITR. Posługuję się płynnie językiem angielskim, szybko się uczę i łatwo przystosowuję do nowych sytuacji. Lubię wyzwania i nie boję się ciężkiej pracy.

  Kontakt:
  tpregiel@aol.com
  tel. 607 519 255

 232. Rafal1987 na 31 lipca 2014 @ 18:54

  Witam.
  Jestem poważnie zainteresowany współpracą z Państwa firmą.
  Silna motywacja oraz wzorowa kondycja fizyczna doskonale opisują moją osobę.
  Pracowałem m.in 2 lata w UK (fabryka oraz budowa). Ciężka praca nie jest mi obca ,jak również nie stanowi dla mnie problemu. Szybko przystosowuję się do nowego otoczenia oraz potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji.Posługiwanie się językiem angielskim jest dla mnie rzeczą normalną. Posiadam wykształcenie średnie oraz 27 lat.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.

  Kontakt:
  tel. 505628320
  @. gerard1987@gmail.com

  Pozdrawiam.

 233. Mateusz.Scislowski na 2 sierpnia 2014 @ 11:48

  Witam
  Mateusz.scislowski.agh@gmail.com – Mgr inż. Spawalnictwa. doświadczenie w kontroli jakości na budowie elektrowni gazowo – parowej.

  Bardzo duże zmotywowanie do pracy na platformie wiertniczej.

 234. Witam, jestem zaintersowany Państwa oferta jestem silny fizycznie i odporny psychicznie na stres nie boje sie ciężkiej pracy mam 28 lat szybko sie ucze czekam tylko az ktos da mi szanse na wykazanie sie. Pozdrawiam i prosze o kontakt. arti221185@gmail.com

 235. Witam. Mam 36 lat, żonę i syna. Jestem inżynierem informatyki ale jak każdy w naszym kraju pracowałem już na różnych stanowiskach. Bardzo mnie interesuje praca na platformie wiertniczej.
  Jestem zdrowy i znam angielski w stopniu komunikatywnym.

  Mój e-mail: os888@o2.pl
  Bardzo proszę o kontakt

 236. SebastianWiew na 29 sierpnia 2014 @ 14:08

  Witam,

  pracowałem już w różnych zawodach i do mojego worka doświadczeń chciałbym dorzucić pracę na platformie wiertniczej.
  Mam 30 lat i nie boję się ciężkiej, fizycznej pracy. Angielski znam w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  Mój mail: swiewiorski@gmail.com
  Proszę o kontakt.

  Pozdrawiam

 237. dowchdopracy na 8 września 2014 @ 10:40

  witam ja wraz z kolega mamy po 23 lata jestesmy pracowici pelnie zapalu nie boimy sie wyzwan ani ciezkiej pracy jestesmy zdorwi pelni zapalu chcemy czegos wiecej od zycia niz pracowanie w polsce pozdrawiamy jak jestescie nami zainteresowani prosimy o kontakt na meila patryk161@vp.pl

 238. Jacek 31 lat.

  Jestem zainteresowany tą oferta pracy.
  Wykształcenie : Średnie – Technik mechanik.
  Uprawnienia na wózki widłowe z wieloletnim doświadczeniem.
  Prawo jazdy kat.B
  Praca w logistyce – 6 lat.
  Znajomość języka angielskiego: pisanie,czytanie – stopień średni.
  Dobra kondycja fizyczna.
  Wzrost 190 cm. Waga 105kg.
  Praca w ciężkich warunkach nie jest mi obca.
  kontakt:
  e-mail cold983@wp.pl
  nr.tel.780-185-644
  Proszę o kontakt.

 239. Jestem bardzo zainteresowany Tą pracą mam 20 lat z zawodu Jestem mechanikiem lubię ten zawód żadna praca ciężka nie jest mi obca jestem pracowity wytrzymały i nie boje się żadnej pracy ani żadnego wyzwania. Każdą pracę które są mi dane wykonuję sumiennie i dokładnie. Pracowałem przy drogach a teraz pracowałem jako kierowca samochodu osobowego do 3,5 tony mam ważne badania psycho-techniczne bardzo zależy mi na tej pracy i proszę o kontakt na e-maila jarocygaro2@interia.pl Jestem godny zaufania i znam język angielski w stopniu umożliwiającym się komunikować. Zdrowy i z wielkim zapałem gotowy do ciężkiej pracy fizycznej na platformie wiertniczej. Pozdrawiam

 240. Jeżeli szukacie pracownika który będzie pracował w bardzo ciężkich warunkach i niebezpiecznych to proszę o kontakt. Jestem gotowy do takiej pracy i jestem bez nałogów i nie boje się żadnej pracy. Jestem 100% sprawny fizycznie i zdrowy i gotowy do pracy na platformie wiertniczej.

 241. Witam
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy na platformach.
  Bardzo proszę o informację na jaki adres email mam przesłać swoje CV i list motywacyjny.
  Mój adres email: dabasek@gmail.com tel. +48501413677
  Pozdrawiam
  Tomasz Dabek

 242. Witam. Mam 26 lat pracowalem przez 4 lata w Holandii znam jezyk angielski w stopniu bardzo dobrym, posiadam uprawnienia na wózki widlowe. jestem zainteresowany panstwa oferta. oto moj adres email rafal-rogowski@o2.pl oraz nr tel 502325002

 243. Dzień dobry! Silny,dyspozycyjny,zdrowy,bez nałogów,chętny od zaraz: 792561243 lub marek.smolec77@gmail.com

 244. Szanowni Państwo,
  Zgłaszam swoją kandydaturę do pracy na platformie.
  Mam 42 lata. Jestem osobą doświadczoną i odpowiedzialną. Jako inżynier architekt znam zasady bezpieczeństwa obowiązujące na budowie i ryzyka związane z tego typu pracą. Sam pracowałem na budowach jako pracownik fizyczny – także prace na wysokości. Rozumiem kwestie odpowiedzialności za siebie i ludzi z zespołu.
  Wiem też co znaczy być samemu i pracować za granicą.
  Pracowałem w Norwegii gdzie z przerwami spędziłem ponad 9 miesięcy wykonując prace budowlane, roboty ciesielskie, koserwacyjne, terenowe. Łącznie w czterech miejscach tj. Rondetunet, Kvikne, Marivold (k. Grimstad), Oslo. 3 lata pracowałem w Irlandii (Dublin) – w międzynarodowym zespole – w latach 2006-2009. Język angielski biegły.

  Jestem w dobrej formie fizycznej dzięki aktywnemu (amatorskiemu) uprawianiu sportu – siłownia, pływanie. Silna psychika.
  Proszę o szansę dowiedzenia mojej determinacji i przydatności na rozmowie kwalifikacyjnej.
  Z poważaniem
  Zwezdelin A.
  660077197
  zwezdelin@wp.pl

 245. Witam, Zgłaszam swoją kandydaturę do pracy na platformie, mam na imie Szymon mam 22 lata, posiadam uprawnienia spawacza 311, doświadczenie w pracy ogólnobudowlanej w sumie to 3 lata jestem dyspozycyjny, pomocny, umię dostosować się do wszelkich warunków pogodowych, również praca w grupach nie sprawia mi problemu, język angielski znam, nic mnie tu nie trzyma więc mogę wyjechać na dłużej…. mam nadzieję że moja kandydatura będzie pozytywnie rozpatrzona, proszę o adres email abym mógł wysłać CV.
  Pozdrawiam
  Szymon

 246. damian1984 na 5 listopada 2014 @ 14:09

  Witam serdecznie.

  Jestem zainteresowany wyżej omawianym stanowiskiem pracy.
  Mam doświadczenie w pracy za granicą, znam dobrze język angielski, jestem elastyczny, potrafię ciężko pracować i szybko się uczę.
  Proszę o adres e-mail abym mógł wysłać CV.

  Pozdrawiam

  Damian

 247. Witam z zawodu jestem spawaczem monterem pracowałem na platformach w Norwegi i na innych projektach w Urugwaju Niemczech Francji jestem zainteresowany stałą współpracą marcinstachurski87@wp.pl

 248. Szanowni Panstwo,
  Nazywam sie Marcin Zielinski, posiadam doświadczenie w branzy oleji przemyslowych poparte referencjami.Posiadam rowniez referencje za prace w U.S.A. jako pracownik Dzialu Technicznego. Jestem bardzo odporny na stres oraz zmeczenie fizyczne, nie jest mi obca praca 16- godzinna calymi tygodniami wliczajac weekendy. Jezyk angielski i szwedzki biegly, norweski poczatkujacy. Jestem zdecydowany podjac prace na proponowanym przez Panstwa stanowisku na platformie wiertniczej od zaraz.

  moje dane kontaktowe:
  Marcin Zielinski
  509 744 973
  marcinzielinski_1982@wp.pl

  Z powazaniem,
  Marcin Zielinski

 249. Szanowni Panstwo,
  Nazywam sie Marcin Zielinski. Zdecydowanie chce podjac prace na platformie wiertniczej. Posiadam doswiadczenie w branzy olejow eksploatacyjnych i przemyslowych, poparte referencjami. Posiadam rowniez referencje ze Stanow Zjednoczonych, jako przacownik Dzialu Technicznego. Jezyk angielski i szwedzki biegle, norweski poczatkujacy. Ciezka praca fizyczna nie jest mi obca.

  moje dane kontaktowe:
  509 744 973;
  marcinzielinski_1982@wp.pl

  Z powazaniem,
  Marcin

 250. Szanowni Państwo,
  Nazywam się Jakub (24 l.), jestem absolwentem Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu, na kierunku Inżynieria naftowa i gazownicza, specjalizacja Wiertnictwo naftowe krakowskiej uczelni AGH. Odbywałem praktyki w rodzimych firmach w 2010 w Poszukiwania Naftowe Diament, oraz w 2013 w firmie Exalo Drilling S.A. także wiem jak wygląda praca poszczególnych osób pracujących na wiertniach czy platformach. Praca fizyczna jak i za granicą nie jest mi obca, podejmowałem prace tymczasowe w czasie studiów. Znam angielski na poziomie B2/C1 (dodatkowo angielski specjalistyczny związanym z szeroko pojętym wiertnictwem, gazownictwem – eksploatacją surowców płynnych oraz przesyłu i magazynowania gazu oraz ropy naftowej) Dodatkowo posiadam znajomość podstawową programu Landmark firmy Halliburton do projektowania otworów wiertniczych, oraz AutoCADa. Posiadam również uprawnienia na wózek widłowy. Proszę o przesłanie informacji na jaki adres mam wysłać CV oraz list motywacyjny.

  Dane kontaktowe:
  jakubrozwadowski@gmail.com
  +48 792597760

  Pozdrawiem mgr inż. Jakub Rozwadowski

 251. Mateusz Rutkowski na 8 maja 2015 @ 13:01

  Witam.

  Jestem zainteresowany podjęciem pracy na Platformie Wiertniczej. Moje atuty to zdeterminowany, 27 lat, silny psychicznie, inteligentny, stabilny emocjonalnie, doświadczony przez życie, spragniony wyzwań, kondycja na poziomie bardzo dobrym (bieganie), zdrowy, wzrost :186cm waga : 82 kg, brak uzależnień oprócz pracy, bardzo szybko nabieram doświadczenie, każde zadanie wykonuje minimum 100% normy. Nie boję się żadnej pracy fizycznej jak i intelektualnej. wykształcenie średnie, obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą od 3 lat. Język angielski komunikatywnie.

  Dane kontaktowe :

  mat.rutkowski@interia.pl
  883 703 806

  Pozdrawiam
  Mateusz Rutkowski

 252. Marcinx6 na 10 lipca 2015 @ 05:44

  Witam

  Obecnie pracuje na stoczni remontowej w Gdańsku na projekcie FPF-1 na którym się odbywa
  przebudowanie platformy na rafinerię, moim zadanie jest instalacja wysoko ciśnieniowa.

  mam 29lat jestem monterem instalacji.

  pracowałem już np. Słowacji Elektrownia jądrowa Mochovce
  z załogą włoską .

  marcinczerwinski1986@interia.pl

  Pozdrawiam
  Czerwiński Marcin

 253. Witam
  obecnie pracuje w magazynie, interesuje się nowymi technologami z zakresu inżynierii.od lat cwicze kulturystyke jestem dobrze zbudowany znam Angielski perfekt Bardzo chętnie pdejme sie takiej pracy i przygody
  Jestem chetny na wyjazd od zaraz
  532394200-numer tel
  Pozdrawiam
  Adam Ruszkiewicz

 254. Robert 180184 na 28 grudnia 2015 @ 16:47

  Witam jestem mechanikiem samochodowym więc praca fizyczna nie jest mi obca. Mam 31 lat i nie mam żadnych nałogów. Posiadam kurs spawacza. Chętnie podejmę się pracy od zaraz.

 255. SLOWIK1982 na 3 sierpnia 2017 @ 13:24

  Dzień dobry szukam właśnie pracy na platformach w Polsce wiervilem otwory pod pompy ciepła i pod studnię

 256. bartekmiszcz na 26 września 2017 @ 15:36

  Witam, jestem zainteresowany praca na platformie. Mam 34 lata, sprawny fizycznie i nie boje sie ciezkiej pracy, jezyk angielski znam komunikatywnie. Chetnie przesle swoje cv. Pozdrawiam. Mail : bartekmiszcz@wp.pl

 257. Witam . Jestem zainteresowany , a także zmotywowany mimo warunków pogodowych i tym podobnych , do podjęcia pracy na platformie wydobywczej / wiertniczej . Mam 27 lat . Wykształcenie : Technik Mechanik . Tel : ( +48 ) 572 493 630 , E-mail : J_Sadzik@wp.pl . Pozdrawiam Jakub S.

 258. zachurzokr na 23 kwietnia 2019 @ 19:11

  Witam . Zainteresowany pracą na platformie. Wszelkie fizyczne prace tel 533120420

 259. zachurzokr na 23 kwietnia 2019 @ 19:13

  Zainteresowany były żołnierz morskich działań specjalnych uprawnienia sternika morskiego i mechanika morskiego. Technik mechanik budowa maszyn.
  Adres email; zachurzokr@gmail.com
  Tel 533120420

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.