160-180/h brutto NOK

Bez języka praca w Norwegii dla par od zaraz na produkcji kosmetyków w fabryce z Bærum

  • Miasto: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 listopada 2020 01:10

Od zaraz zatrudnimy chętnych na produkcję kosmetyków w fabryce z Bærum. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka na pół roku. Na miejscu pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Niestety z uwagi na panującą sytuację pandemiczną zawieszamy tymczasowo rekrutację dla pracowników przyjeżdżających z terytorium RP.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Umowa: na pół roku

Lokalizacja: Bærum, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prostych, powtarzalnych zadań o charakterze pomocniczym w fabryce kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o wysoką jakość produktów i procesów produkcyjnych, etykietowanie opakowań, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na 6 miesięcy
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodzielność, solidność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • samodyscyplina
  • zręczność

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie przelewem lub do ręki
  • pracę w Norwegii na pół roku do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na warunkach norweskich
  • samodzielne stanowisko
  • pracę zmianową
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w hotelu pracowniczym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/11/20. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

UWAGA z uwagi na konieczną kwarantannę obecnie przyjmujemy osoby przebywające już na terenie Norwegii.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 4035fae7f98158e9