171/h brutto NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji lodów fabryka w Gjelleråse

  • Miasto: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2021 02:11

Fabryka lodów z Gjelleråse posiada wakaty na produkcji. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2022 aktualne od zaraz dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Opcja skorzystania z płatnego zamieszkania na miejscu. Oferta adresowana obecnie wyłącznie do osób, które przebywają w Norwegii.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Miejsce zatrudnienia: Gjelleråse, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Umowa: na pół roku

Obowiązki:

  • pierwszy tydzień pracy to szkolenie pracownicze oraz trening
  • po pozytywnym przejściu treningu pracownicy zostaną oddelegowani do konkretnych prac na podstawie własnych predyspozycji
  • zadania będą polegać na przeprowadzaniu kontroli jakości, wykonywaniu nieskomplikowanych prac przy taśmociągu, pakowaniu, foliowaniu, obsłudze urządzeń, dbaniu o ciągłość itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • pełna punktualność
  • przykładanie się do obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pierwsze zatrudnienie na 3 miesiące
  • przedłużenie dla pracowników najlepszych
  • pomoc przy relokacji
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu – chęć prosimy wyrazić w trakcie rekrutacji, zamieszkanie nie jest zapewniane z automatu

Aplikacja:
Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2021”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 166042584743cbc