175/h brutto NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na produkcji dań gotowych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 września 2021 00:25

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce spożywczej z Bergen. Norwegia praca dla osób bez znajomości języka przy produkcji dań gotowych. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: pracownik produkcji

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Wynagrodzenie: Bergen, Norwegia

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 16

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce zajmującej się produkcją dań gotowych mrożonych
  • w zależności od zapotrzebowania prace będą łatwe i powtarzalne, np.: obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pakowanie, odmierzanie, etykietowanie, mycie składników itp.
  • niezbędne jest utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • duża zaletą będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • odzież logowaną
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim oraz trening
  • norweską umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • prawo do płatnego urlopu
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2021″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 793613c983c9ed15