193,20/h NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz produkcja opakowań kartonowych fabryka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 października 2022 02:38

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Oslo przy produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zamieszkanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 193,20 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • praca na produkcji w fabryce opakowań kartonowych
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie, nadzór nad cięciem, poprawianie – np. docinanie, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zdolność do wykonywania wydajnej pracy zespołowej
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • stałą umowę o pracę dla najlepszych
  • opieka polskojęzycznego rezydenta i wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych – konieczna wcześniejsza informacja
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione przez okres pierwszych 3 miesięcy w cenie 2500 NOK – potem konieczność
  • zorganizowania sobie zakwaterowania samodzielnie
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Produkcja opakowań Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 5166336a0970655a