185,00 - 200,00 /godz. NOK

Blacharz – dekarz praca w Norwegii na budowie Oslo i okolice

  • Miasto: Oslo i okolice
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 września 2015 23:31

Firma budowlana z okolic Oslo poszukuje blacharzy-dekarzy do pracy w Norwegii na budowie przy kryciu dachów płaskich folią PCV oraz papą, w przypadku blacharza wykonywanie podwójnego rąbka (podginanie i zamykanie profilu maszynowo na warsztacie blacharskim), felcowanie, opierzenie, kominy, łuki, kosze itp.

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracownikόw na stanowisko:

Blacharz – dekarz

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:
Wykonywanie podwójnego rąbka (podginanie i zamykanie profilu maszynowo na warsztacie blacharskim), felcowanie, opierzenie, kominy, łuki, kosze itp. – w przypadku blacharza.
Pokrycia dachów płaskich folią PCV, oraz papa – w przypadku dekarza.

Oferujemy:
Zatrudnienie w stolicy Norwegii – Oslo
Wynagrodzenie 185,00 – 200,00 NOK/godz.
Możliwość realizacji nadgodzin (płatne 50% oraz 100%)
Zakwaterowanie
Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego) oraz stałe zatrudnienie po przejściu okresu próbnego.
Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu 1 tygodnia lub szybciej)

Dla osób, które nie znają języka angielskiego lub norweskiego będą przewidziane kursy języka norweskiego w Szczecinie.

Wymagania
Wykształcenie kierunkowe – blacharz/ dekarz.
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.
Referencje potwierdzające doświadczenie zawodowe.
(Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do przynajmniej jednego z byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie).

Mile widziane
Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz własny samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem
Blacharz dekarz – Imię i Nazwisko na adres: biuro@eucbr.pl

CBR – Cross Border Recruitment Sp.zo.o.
Bohaterów Getta Warszawskiego 24C/ 202
70-302 Szczecin
www.eucbr.pl

+48 791 270 802 (Pon-Pt 8.00-16.00)
+47 21 37 97 71 (Pon-Pt 8.00-16.00)

ID ogłoszenia: 11756094376baff3

Brak tagów