Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

171.00 NOK

Cieśla Konstrukcyjny oferty pracy w Norwegii na budowie domów szkieletowych

 • Miasto: Norwegia
 • Kraj: Norwegia
 • Opublikowany: 22 lipca 2014 03:56
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Cieśla Konstrukcyjny oferty pracy w Norwegii na budowie domów szkieletowych

Opis

Agencja pracy za granicą poszukuje pracowników budowlanych na stanowisko cieśla konstrukcyjny. Praca w Norwegii przy budowie domów o konstrukcji szkieletowej. Pracodawca wymaga m.in. komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Cieśla Konstrukcyjny – Norwegia
Nr ref.: C.Kons/N/07/14/
Miejsce pracy: Norwegia
Opis stanowiska:
Budowa domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej oraz prace wykończeniowe.
Praca będzie odbywać się według rysunku technicznego.

Wymagania:
• Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako cieśla przy budowie domów drewnianych szkieletowych – minimum 3 lata na przełomie ostatnich 5 lat.
• Mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym
• Umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Język angielski na poziomie komunikatywnym
• Pozytywne referencje od byłych pracodawców

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:

W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym. Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego. Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
• Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności – min. 171 NOK brutto/h
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
• Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
• W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci i.t.p

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego na adres:
justyna.rybacka@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

     

ID ogłoszenia: 40253c9038a8b253

ilość wszystkich wyświetleń: 675, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Cieśla Konstrukcyjny oferty pracy w Norwegii na budowie domów szkieletowych”

 1. Artur 82 na 29 lipca 2014 @ 19:16

  Dzień dobry. Nazywam się Artur Krajewski. Z wykształcenia jestem inżynierem technologii drewna. O konstrukcjach budowlanych wiem sporo ponieważ na uczelni mieliśmy przedmiot o konstrukcjach budowlanych a na egzamin inżynierski wybrałem właśnie ten przdmiot, który zdałem na piątkę. Doświadczenie budowlane może nie posiadam jako cieśla, ale pracowałem pare lat na stolarni i przy wykończeniach domów, także praca z drewnem, jak i maszynami jest mi dobrze znana. Z rysunkiem technicznym nie mam żadnych problemów, ponieważ jestem po szkołach technicznych jak i w pracy non stop mam z nimi do czynienia. Jeśli chodzi o język angielski to więcej rozumiem co do mnie mówią, niż potrafię odpowiedzieć, ale wydaje mi się, że to wynika z obycia z obcokrajowcami. Poza tym jestem osobą uczciwą i bardzo dokładną.Nie mam problemów adaptacyjnych, szybko się uczę i staram się logicznie myśleć. Bardzo proszę o rozważenie mojej kandydatury, ponieważ bardzo mi zależy na wyjeździe do pracy za granicę.
  Pozdrawiam
  Artur Krajewski

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.