141,20 brutto/h NOK

Dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie z kosmetykami od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 czerwca 2015 04:32

Dystrybutor kosmetyków z Fredrikstad zatrudni 2 komisjonerów do pracy w Norwegii na magazynie. Oferta bez języka norweskiego od zaraz, jednak pracodawca wymaga doświadczenia oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: magazynier / komisjoner
Miejsce pracy: Fredrikstad
Zarobki: 141,20 NOK brutto/h
Start: Od zaraz
Liczba miejsc: 2

Zadania:
Praca w hurtowni kosmetyków – zadaniem pracownika będą wszelkie zadania związane z przepływem towaru wewnątrz magazynu w tym odbiór dostaw, rozkładanie towaru, komisjonowanie, kompletowanie zamówień, przygotowanie paczek do wysyłki, wprowadzenia aktualnych stanów magazynowych.

Wymagania:
– dobra znajomość obsługi komputera
– język angielski w stopniu dobrym zarówno w mowie jak i piśmie
– doświadczenie w pracy na magazynie (udokumentowany minimum rok)
– komunikatywność, uczciwość, dokładność
– zaświadczenie o niekaralności
– gotowość do podjęcie docelowo stałej pracy w Norwegii

Oferujemy:
– umową na okres próbny 3 miesięcy za pośrednictwem agencji, po tym okresie możliwość bezpośredniego, stałego zatrudnienia u pracodawcy
– gwarantujemy tanie zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 4000 NOK miesięcznie)
– wsparcie przy wszystkich formalnościach, tłumaczeniach dokumentów, rozliczeniach podatkowych
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– możliwość realizacji nadgodzin

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 21/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl, oraz załączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 604556cef92e2b2b