168,40 brutto /h NOK

Dam pracę w Norwegii dla pokojówki sprzątanie w hotelu Oslo z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 grudnia 2015 12:08

Hotel z Oslo poszukuje pracowników do podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku pokojówki przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Oferta ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 168,40 brutto NOK na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za porządkowanie pokoi oraz przyległych im sanitariatów w określonym czasie.
  • Do zadań należeć będzie uzupełnianie broszurek, długopisów a także innych dodatków dla gości.
  • Szczegółowe zadania polegać będą na: zmianie pościeli, wycieraniu kurzy, odkurzaniu, myciu powierzchni, dezynfekowaniu oraz porządkowaniu łazienki.

Oczekiwania:

  • bezproblemowa znajomość języka angielskiego
  • miła aparycja
  • szybkość, zwinność, duża dokładność
  • schludność
  • wyrabianie się w narzuconym czasie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • odpowiedzialne oraz samodzielne stanowisko pracy
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu i wsparcie w zorganizowaniu formalności a także ze zorganizowaniem zakwaterowania
  • 2 darmowe posiłki w trakcie pracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poniższej strony:

www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=40170359

ID ogłoszenia: 87456782c66e6464

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii dla pokojówki sprzątanie w hotelu Oslo z językiem angielskim”

  1. Dominik_93 na 27 grudnia 2015 @ 17:46

    Witam, jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem, jestem osobą młodą, sumienną i szybko się uczącą. Skończyłem szkołę średnią, obecnie student 3 roku Turystyki i rekreacji, języka angielski nie stanowi dla mnie problem, posługuje się nim biegle, znam również w stopniu bardzo podstawowym język rosyjski i włoski. Swoje CV moje przesłać na maila, bardzo proszę o odpowiedz.

  2. qwerty7007 na 11 stycznia 2016 @ 14:04

    Witam, jestem zainteresowany ofertą, podany link do strony nie działa. Mam 24 lata, j. angielski w stopniu bardzo dobrym, norweski podstawowy, wykształcenie wyższe, bez nałogów, jestem gotowy, by podjąć pracę od zaraz, proszę o kontakt 511-297-511 lub tomekmajewski@onet.eu