180.00 NOK

Dam pracę w Norwegii na budowie dla zbrojarza w Bergen od listopada

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2014 23:37

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii na budowie dla wykwalifikowanych zbrojarzy. Zatrudnienie w Bergen od listopada przy pracach zbrojarskich. Oczekiwana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ZBROJARZ
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: 3.11.2014

Obowiązki:
Prace zbrojarskie

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego – język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata – preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczanie w pracy w krajach skandynawskich,
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
Umiejętność czytania rysunków technicznych,
Doświadczenie w pracy z uprzężą roboczą.
Norweski pracodawca oferuje:
Umowę z pracodawcą norweskim,
Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,

Wynagrodzenie od 180 NOK / h
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe, referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców prosimy przesłać na adres e-mail: norwegia@koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Zbrojarz – Norwegia’
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 920543bfa9964209