Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

165/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień z językiem angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2014 02:55
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień z językiem angielskim Oslo

Opis

Hurtownia AGD-RTV z Oslo poszukuje od zaraz magazyniera do pracy w Norwegii przy realizacji zamówień. Oferta z językiem angielskim dla osoby posiadającej doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum udokumentowany rok).

Stanowisko: magazynier (order picker)
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 165 NOK brutto za godzinę
Liczba miejsc: 2 (1 osoba na zmianę nocną, 1 osoba na wieczorną)
Początek zatrudnienia: styczeń 2015

Opis zadań:
Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za realizację zamówień na magazynie ze sprzętem RTV-AGD. Zadaniem magazyniera będzie znajdowanie zamówionych towarów na magazynie, kompletowanie, przygotowanie paczek lub palet do wysyłki oraz wprowadzanie przesyłek i stanów magazynowych do systemu informatycznego. Interfejs programu działa w języku norweskim, szwedzkim, angielskim  – w związku z tym konieczna jest dobra znajomość jednego z powyższych języków.

Wymagania:
– doświadczenie na powyższym stanowisku minimum rok (koniecznie udokumentowane)
– komunikatywność, orientacja na cel, pracowitość, skrupulatność
– język angielski na poziomie dobrym w mowie oraz piśmie (osoby z językiem norweskim preferowane)
– zaświadczenie o niekaralności
– mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
– gotowość do pracy od nowego roku na umowę bezterminową

Oferujemy:
– legalną pracę w Norwegii na podstawie umowy na pełny etat (po przejściu okresu próbnego)
– pomoc związaną z mieszkaniem w Norwegii
– wsparcie przy formalnościach, tłumaczeniach dokumentów
– zatrudnienie w nowoczesnej firmie na korzystnych i uczciwych warunkach
– możliwość bezpłatnego uczestniczenia w kursach językowych

Osoby gotowe do podjęcia pracy od zaraz oraz spełniające nasze wymagania uprzejmie prosimy o wysłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną. Rekrutacja na stanowisko „lagermedarbeider 02/2015” aktywna będzie do końca miesiąca – zatrudnienie planowane na początek stycznia. w zgłoszeniu koniecznie proszę umieścić klauzulę pozwalającą na przetwarzanie Państwa danych osobowych w procesie rekrutacji, oraz nazwę serwisu norwegia.pracabc.pl.

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 02/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 16854936dec76ab1

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień z językiem angielskim Oslo”

  1. Witam. Jestem zainteresowany wyjazdem oraz pracą w Norwegii na powyższym stanowisku. Mam doświadczenie w tej branży ponieważ pracuję w RTVeuroAGD gdzie są wykonywane podobne czynności: dostawy, odsyłki i segregacja towaru oraz kompletowanie i wydawanie klientowi. Używam programu do zamówień różnego rodzaju również internetowego. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym bardzo dobrze. Umiem się szybko przyswajać w nowym otoczeniu. Pracę mogę zacząć od lutego 2015 roku. xtushax@o2.pl nr. tel. 507-368-331 Paweł.

  2. Witam jestem zainteresowany tą ofertą, pracowałem 3 lata w Norwegi jako magazynier na szklarni. Robiłem zamówienia do sklepów w języku norweskim tj. składanie palet i wydawanie towaru a także wystawianie faktur w języku norweskim! Znajomość angielskiego wystarczyła mi do wykonywania tych czynności! kontakt 504708613

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.